Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (séria)

Důvěrný rozhovor (S05E09)

(epizóda)
  • Španielsko Lo que se habla en la cama (viac)

Profesor je překvapený, že proti němu používají jeho vlastní taktiku. V beznadějné situaci pak udělá odvážné rozhodnutí. (Netflix)

ALIENka_

Sama nevěřím, že to říkám, ale tahle epizoda byla... dobrá! Dokonce tam cejtím i jakousi přítomnost ducha prvních dvou sezón! Arteche je skvělá, stejně tak Sagasta, ty jsem si teď fakt oblíbila. A scéna, kdy armáda vtrhne do banky je úžasná! Tamayo je bez prdele nejlepší herec sezóny. Ježiši ten chlap hraje zatraceně dobře! A Profesor jdoucí do banky na konci epizody.. to vypadalo prostě skvěle! Jasně, pořád jsou tady věci, který fakt nepobírám. Třeba jak rychle všichni začali věřit Alicii po tom, co málem odpráskla Profesora. A oni ji najednou poslouchají na slovo. Ale víte co? Sierra a Profesor jsou dobrá dvojka a její motiv, proč mu pomáhá, dává smysl. A v seriálu, kterej teď vůbec smysl nedával, to musím ocenit. A to za jak dlouho se Rafaelovi s jeho bandou povedlo postavit celej barák?? To by zabralo celej den a oni to měli tak za hodinu! Hodnocení: nemám na konec vysoký očekávání, ale modlím se, ať to nestojí za hovno, aspoň ten konec!/10 ()

David.Darco

Jednoznačne najsilnejšia a najemotívnejšia epizóda piatej série. Áno je to komerčný produkt, ktorý kráča po dávno východných chodníčkoch. Ale čo s tým keď to raz funguje, dokonca aj keď vás už ovláda skepsa a opúšťa entuziazmus. Tvorcovia to ešte stále vedia, tak ako v prvých dvoch sériách. ()

Sany33

Príbeh: Profesor si pomaly ale iste začína uvedomovať zradu z vlastnej rodiny. Uchýli sa k jedinému možnému kroku a osud celej operácie dáva do rúk doteraz dosť labilnej Sierrovej. Prevedenie: Diel sa mi páčil. Veľmi sa mi páčil. Konečne ma donútil upriamiť pozornosť čo sa v posledných dvoch sériách tejto popcornovej zábavke veľmi nedarilo. Som celkom spokojný teraz ešte zistiť ako z toho Profesor zas dokáže vykorčuľovať. 90% ()

kenkaku

Konečně žádné prostoje a epizoda si odpustila teatrální debility. Smutné je, že co se děje s “gangem” je mi srdečně jedno. Kdybych neměl za sebou osm epizod utrpení (a epizoda si odpustila trapných posledních deset minut, kde i Profesor přestal pajdat na prostřelenou nohu), snad by to bylo i na plný počet. Takhle se jen už těším na závěr, ať to máme za sebou. ()

Najt

Rachot... Konec La casa je vyloženě dechberoucí. Tady už to neni o akci ale jde o přežití jde o všechno a vše se tak zkomplikovalo, až je to nervy drásající a tým bojuje do posledního dechu. Profesor, to je pieta, div, diamant, tak neskutečně vybroušený. Profesor je jen jeden a tady se jedna o jednu z nejlepších postav seriálové tvorby poslední doby. Konec tohoto seriálu je masterpiece, kde 5* nestačí. ()

Kushina

Stává se z toho čirý mindfuck, všechno je v prdeli, zlato, plán, lidi, naděje. Ale je to opravdu konec? Profesor má vždy záložní plán a věřím tomu, že i v tomto případě vymyslí něco geniálního. Sice je tohle zatím jeden ze nejdepresivnějších dílů, ale ? Co Přijde dál? Věříte, že je konec? Já tomu rozhodně nevěřím! 90% ()