Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (séria)

Tlak stoupá (S05E06)

(epizóda)
  • Španielsko Válvulas de escape (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, 2021, 54 min

Profesor se trápí a Sierra toho zneužije. Po smrti kamarádky s celým týmem lomcují emoce. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Po smrti Tokyo, Profesorovi evidentne jeblo lebo si nechal utiecť Sierrovú. Ktorá na to, že je čerstvo po pôrode je celkom ohybná. V banke sa vedie žalospev na Tokyo a všetci sa strašne objímajú a sú smutný.  V pohľade do minulosti sa dozvedáme ako chcú lupiči preniesť toľko ton zlata z banky. Prevedenie: Jeden z tých slabších dielov kedy sa každý poberá nijakým smerom a vo finále sa nič moc nestane akurát tu máme rambo ženu vo vetracích šachtách, ktorá by mohla byť trocha zaujímavá postavička. 55% ()

ALIENka_

A je to tady zas! Co vám budu povídat, děs a hrůza jako minule, ve zlepšení už ani nedoufám. Oplakávání Tokyo by mě možná dostalo víc, kdybych si ji aspoň trochu oblíbila a neměla před smrtí tu příšernou scénu s Riem a dírou v podlaze. Profesor má zatím mentální zhroucení a všichni ho jdou podpořit, zatímco nikdo, opakuji, nikdo, nehlídá Sierru! Cože?? Oni ji tam prostě nechali samotnou?? Tak mají v hlavě želé nebo co? A pak ta naháněčka. Ta zatracená naháněčka. Profesor s nohou namaděru se rozhodne vyjet za Sierrou. To je teda skvělej nápad, proč tam neposlal toho druhýho chlápka? Vždyť on je ten, co to celý organizuje, má sedět doma na prdeli a dávat rozkazy! A Soerra ještě za jízdy, při odbočování, dokáže prostřelit Marseillovi gumu u auta. Já se z tohohle seriálu fakt poseru. A Profesor, kterej všechno kontroluje milionkrát, si najednou zapomněl zkontrolovat, jestli má v bouchačce náboje... Proboha! Rio zatím vidí ducha Tokyo... asi už mu taky trochu šplouchá na maják. Ani se mu nedivím, na konci tohohle seriálu už budu mít taky pěkně vyšploucháno. A Stockholm s Denverem mají sex. Potom co umřela Tokyo... Uprostřed heistu... Oba vyčerpaný a úplně v zadnici... A jediný, na co myslí, je prcání. (ง°ل͜°)ง Taky jsem úplně zapomněla na druhou dějovou linku, která to celý docela drží nad vodou (ty puberťácký penis vtipy by si ale mohli odpustit). Hodnocení: už jenom 4 díly, no tak, to zvládneš!/10 ()

kenkaku

Prostě seriál má čas, takže se flashbackuje a žvaní. Ne opravdu mi nechybí retardovaně groteskní akce. Chybí mi pohyb děje dopředu - děje ve kterém se do psí díry vykrádá Národní banka. To ředění dynamiky je opravdu ubíjející. Jediné co stojí za řeč je Profesorova linka (a i ta je plná debilit) ()