Arturo využije příležitost a z protiúderu rovnou udělá osobní pomstu. Lisabon zjistí zásadní věc. (Netflix)

Trevor

A tak sa pobilo Brezno s Fiľakovom. Neskôr sa do fajtu pridala Kokava nad Rimavicou, zatiaľ čo Brezno kričalo na Fiľakovo "Ty rasizmusista", "Ty fašizmusista", "Ty homofóbizmusista", "Ty nacizmusista" a "Ty sexizmusista". Kokava nad Rimavicou, Chminianska Nová Ves a Zemianske Kostoľany sa celému tomu cirkusu prizerali...to zas bude návštevníkov môjho profilu, ale tie storky na ig potom naozaj stoja zato... ()

psychoJoa odpad!

Co mi tak ukrutně vadí? Těhotná žena, co v pokročilém těhotenství pobíhá kolem, mlátí chlapy a je mrštná a čilá, bez únavy… HOVADINA. Lupiči se vzdávaj, když jim někdo pohrozí zbraní? HOVADINA. Civilisté, kteří v životě nedrželi zbraň s ní zacházejí jako profíci a ustřelí zámek u dveří? HOVADINA. Ze seriálu, který byl plný geniality se stává nelogický odpad… a Arthuro je ta nejhorší postava, kterou kdy někdo napsal a ztvárnil (gratuluju). Takže… co to sakra zkoušíte? Doufám, že je to jen součást většího a promyšleného plánu! ()

Pilda17

Akční nálož, která nedá vydechnout. Navíc k tomu skvělá hudba, ale hledat logiku v určitých věcech smysl nemá. Víc než celý děj tohoto dílu mi vadí komentáře na této databázi, takže proto nahulím plný počet. Ano není to zatím dokonalé jako první řady, ale uvědomte si, že koukáte na seriál. Zbytečně v tom někteří jedinci hledají opravdu hlouposti jako chování armády, těhotná žena či nelogickou vzpouru rukojmích. Lidi uvědomujete si, že se jedná o smyšlený seriál a ne skutečnou událost? ()

johny89

To bylo tak špatný až to bolí. Celý ten seriál je poslední série špatný až to bolí. Všichni tam jsou magoři, co emocionálně vybouchnou s každou příležitostí. Na jedné straně je pomstychtivý policista a na druhé straně skupina lidí, co se skoro pořád chová jako děti na základní škole a polovinu jejich problémů si dělají sami. Jediný, kdo mi v seriálu přijde že jeho inteligence má více než tři cifry je El profesor a Lisbon. Tenhle díl je úplně tupej. Všichni tam po sobě 30 minut střílí aniž by to moc fungovalo a o ničem jiném to moc není. ()

zavackyo

Doufal jsem, že se ve Španělsku proberou a poslední série bude stát za to. Zatím to vypadá, že tenhle nesmysl pokračuje dále. Nelogická píčovina, propadák. Jen tak nechají zbraně a rukojmí bez dozoru, ti je všechny vezmou a začnou střílet všude možně, jen ne do nich a zdrhnou...  Skill těhotných je v tomto seriálu taky vykreslen zajímavě :-) Absolutně nemám chuť tuhle kokotinu dokoukat do konce... ()

• Na začátku tohoto dílu můžeme slyšet skladbu „Friday I'm in Love“ od zpěvačky Phoebe Bridgers z roku 2018. Tato píseň je coververzí od britské hudební kapely The Cure. (Trajektt)