Moskva přizná synovi dlouho skrývané tajemství a ztratí tím jeho důvěru. Plán na vysvobození Tokio narazí na zádrhel, takže musí improvizovat. (Netflix)

Viktooorka odpad!

Do této epizody jsem si pořád říkala, že nebudu tak kritická a budu si užívat ty detaily, které se mi na seroši líbí... Ale upřímně, už se to nedá přehlížet. Je to banda debilů, kde se jen Berlin a Moskva snaží chovat jako profesionální zloději a držet plánu. Ale pořád jim to tak nějak vychází, protože španělská policie je druhá banda idiotů :D A Tokio definitivně nenávidím!!!! ()

castor

Čekal bych, že na to Raquel kápne při jiné příležitosti, nicméně v nemocnici se objevily desítky klanů, ale jí přijde divné/spojí si jedno vlákno? A o ninjovi v brýlích začne velmi záhy pochybovat. Na scéně je zase po kratičké pauze „výbušný“ Arturo, jeho milenku Monicu zase popadne úsměvný hysterický záchvat. Bezradní a vyčerpaní jsou i samotní únosci. Berlín smečce zase šéfuje. Ovšem to, co vypadává z palice Raquel, která vezme Profesora na statek v Toledu, už přestávám pobírat. Nakonec ho tam i nechá. Policejní eskorta převáží Tokio, je tu šance dodržet slib. Hlavní inspektorka o tom ani neví, protože má plné ruce práce na soukromém sedánku s detektorem lži. Jako vážně? Denver se dozvídá podrobnosti o své matce – a co jako? Nicméně jeho otec bude hrát v závěru stěžejní roli, stejně jako Tokio, která se vrací na scénu. A španělští policisté by si sakra měli procvičit střelbu, protože tohle byla velká bída. ()

ALIENka_

Co to toto. Nevím, jestli tuhle epizodu víc miluju nebo mi přijde totálně nereálná a šílená, což mě na druhou stranu nasírá. Hmm, babo raď, jak to mám teď sakra ohodnotit. Raquel se rozhodne dát Profesorovi soukromý sezení v chatce. Chápu, že je teď nasraná a všechno, ale pořád má celou loupež na starost, má bejt s policajtama ve stanu a Profesora si kdyžtak nechat na večer. Nebo čeho chce dosáhnout touhle hrou, která nedává absolutně žádnej smysl? Nechápu, proč se Moskva rozhodl zrovna TEĎ v tuhle chvíli, říct Denverovi pravdu o jeho mámě, zrovna teď! Co si sakra myslel? A ta celá věc s Tokyo, to bylo jak z nějakýho superhrdinskýho filmu. Tam vlítla na motorce jako nějakej Kapitán Amerika a políbila se s Riem jako Romeo a Julie. Jako neříkám, že tenhle seriál byl předtím nějak děsně reálnej, ale zase to tak strašně nebilo do očí, tohle už je trošku moc. Je to zábavný jako svině, fakt se nenudíte, to ne, ale už to docela dost překračuje meze toho, co jsem jim ochotná v rámci možností sežrat. A tohle už teda nevím, přátelé. Hodnocení: když říkají kurva, opravdu je to ve španělštině "cholera", nebo se mi to jenom zdá a mám absolutní hluch na jazyky?/10 ()

Trevor

Útek Tokio počas prevozu na súdne pojednávanie či výstup 17 ročnej zasranej pipeny voči riaditeľovi tlačiarne peňazí môže zožrať iba nezamestnané hlúpe embryo, ktorého komentáre hodné filantropa, vizionára a samozvaného intelektuála a bojovnika za boj s klimatickymi zmenami zdobia väčšinu epizód tohto seriálu a svojou hĺbkou a významom prevyšujú schopnosti úplne každého užívateľa tejto databázy...Značne ironocký podtext je podľa mňa namieste, tak ale zakomplexovaný človek ktorého polovicu komentárov tvoria slová ako wau, neskutočné a podobné slová je pochopiteľne z tohto stereotypného príbehu celý unesený...Čerešničkou na torte je nenávisť režiséra rovnako tak ako českého prasaťa zo služby Netflix ktorý ochotne prekladá to, ako zakomplexovaná xenofóbna nula z Netflixu v tomto seriály šíri nenávisť voči ľuďom z Východnej Európy.... ()

Sany33

Príbeh: Moskva a Denver si musia pohovoriť ako otec so synom aby sa dali veci z minulosti na pravú mieru. Plán ako oslobodiť Tokyo as stretol s miernymi komplikáciami a tak sa ocitá zas v tlačiarni. Parta prichádza o jedného člena. Prevedenie: Seriál to zas začína hrať na city a aj úplnému idiotovi musí byť jasné že niečia hlava ku koncu padne. Ak si k tomu pripočítame nesmrteľnú Tokyo, prenáša sa seriál do pozície science-fiction kam by podobné seriály smerovať zrejme nemali. 55% ()

warrenur

Uletene, sem-tam zabavne a v zavere ako z Avengerov. Okrem toho, ze Profesor sa po odhaleni emotivnou vyjednavackou necha vypocuvat a kedze vie, ze jeho laska ho nestreli, posle ju do rise snov, stoji za zmienku este jedna vec. Kravku Tokio oslobodi predpripravena skupinka a tato sa grandiozne vracia spat k skupine, uhybajuc strelam a "realite". Moscow sa im uz tak dobre neuhybal. Je mi jasne, ze pribudne dalsi dovod na rychloposuv, ked otravnost, ci vyslovene hlupost, prekrocia unosnu hranicu. ;) Nadnesene trojhviezdie, ktore by som tazko obhajoval. Ale ked niektore blbosticky boli tak trufalo blbe, ze za odvahu som asi jednu prihodil. ;) ()

Ozzy2

Tak tohle byl konečně díl, kde nebyly skoro žádné kraviny, kromě té s Tokio na motorce a její návrat.pokud jsou ve Španělsku poldové takoví pitomci a ostřelovači neumí střílet, tak to musí být ráj pro zločince všeho druhu.A ty, milý Trevore jsi nevzdělaný.Pojmy jako čečenská mafie, ruská mafie, srbové, Makedonci....slované z východu jsou celosvětový odpad a tak je na ně na západě pohlíženo a to zcela oprávněně. ()

ViktorS

No pri tomto diely som si uvedomil, že je to celé už tak trocha divné až trápne. Občas rozmýšľam či mám fandiť polícii alebo lupičom. Vyzerá to že profesora už majú, ale on sa zachráni chvatom, ktorým položí skúsenú policajtku. No to je "veľmi pravdepodobné", že by niečo také dokázal. A Tokio pri jazde na motorke na otvorenom priestore, nedokáže trafiť 20 policajtov. To je ďalšia "realita". Fakt to začína byť ako som písal trápne, že sa z každého problému dostanú. Viem, že sa predtým pripravovali a na takmer všetko boli nachystaný, ale toto mi jednoducho strašne bije do očí. Pokúsim sa ten seriál dopozerať, ale ak to bude takto pokračovať aj v nasledujúcich dieloch, tak dovidenia dopočutia. To, že chudák Moskva zomrel, je jediná vec v tomto diely, ktorá divákov uisťuje, že lupiči nie sú nesmrteľný. ()

PatrikP4

Tak že se ženská zamiluje do grázla ok... Dá se to pochopit o co se snažila... To že Tokio je zase venku a jako James Blond se dostane do tiskárny mě fakt vadí, ty ženský se prostě nezbavíme! Moskva řekne synovi co provedl a pak ji dostane? Klasické tupé klišé... ()

pichta

Plan sa krivi a zacina sa kaziť. Mlada 18 ročná pipina sa snaží vymaniť. Tokio stale a vždy musí robiť nieco extra. S tou motorkou mi ro pride ako pritiahnute za vlasy, ale ok. No a Moskva? ()