Raquel jde do tiskárny zjistit, jestli jsou všichni rukojmí živí a zdraví. Nairobi dá Alison radu. (Netflix)

castor

Slušné seriálové tempo se mírně zaseklo, trošku přešlapujeme. Větší odběr speciálního léku v jedné lokalitě navede policisty na další zajímavou stopu, ovšem je potřeba stále dávat pozor na možného zrádce. Do státní tiskárny cenin vstupuje Raquel, její zástupce Ángel má jisté podezření. Uvnitř budovy se chce inspektorka přesvědčit, že jsou rukojmí v pořádku. Při „přehlídce“ je Berlín opět úžasně sarkastický. Ovšem i tak přicházejí další scénáristická škobrtnutí: úprk Alison Parker z toalety je zase mimo, finále s lékárnou je znovu nevěrohodně na vteřinu propočítané a pokud má Profesor díky odposlechu přehled, měl by vědět, že zástupce Ángel cosi předal kolegům na expertízu. ()

Sany33

Príbeh: Do budovy tlačiarne vstupuje samotná Ráchel aby sa uistila o bezpečí rukojemníkov. Profesor musí zas hasiť tento krát Lekáreň kde si Berlín kupoval veľké množstvo liekov. Polícia je stále bližšie k profesorovmu odhaleniu. Prevedenie: Už začínam byť trocha skeptický k tomu, že všetko sa profesorovi podarí uhasiť v posledných sekundách. Aj keď ako on tvrdí má proste šťastie... 62% ()

ALIENka_

Co je sakra špatně s těma studentama? Oni jsou zavřený jako rukojmí a stejně si najdou čas šikanovat Alison? A že je to její chyba, že tam jsou zavřený? Bráško, to jste malý děcka, nebo máte IQ opičáka? Další věc, co je sakra za nápad učit rukojmí se vzpírat? Nemyslím si, že zrovna to, co v loupeži potřebujete, jsou vzpurný rukojmí.. Helsinki má menší zálusk na Artura, no to nebudu komentovat (ale porovnejte Artura s Berlínem. Vidíte to? Ten rozdíl?). Ale tak, co já mám co soudit že. Arturo má docela divnej moment s Monicou. Co jí to tam dělal, ježiš chudák žena. Arturo vypadal, jak když se jí chystá sežrat. Ale lituju Angela, chudák ten to pěkně schytal. Každopádně Berlín si našel... nápadnici? Je to to správný pojmenování? Za normálních okolností by z nich byl docela pěknej pár. Jen říkám, nic víc v tom nehledejte. :D Hodnocení: zdá se to jenom mě, nebo se v posledních dílech tvoří nějak hodně milostnejch vztahů?/10 ()

Trevor

Profesor je ako vždy krok pred políciou, jeden bradatý ujko odstaví celú políciu, prípad sleduje celá krajina ale do lekárne nepošle povedzme kukláčov či viacero hliadok z najbližšieho oddelenia, aby to tam zaistili, ale Professore tam ako vždy dorazí prvý. A moment, keď hlavný vyjednávač, ŽENA RACHEL, sama proti všetkým v mužskom svete, ktorá sa pri prvých problémoch psychicky zrútila a prirodzene jej klitoris vytieral podlahu kaviarne pri prvom pohľade na EL Professoreho, vstúpila do budovy kde prebieha rukojemnícka dráma asi ani nemá zmysel vyjadrovať. A Berlin, drsný chlap sa pri prvej výčitke na svoju adresu od Rachel zosype, miesto toho aby ju zadržal a políciu držal v ešte väčšom šachu. Áno, nie je to podľa skutočnosti, ale k skutočnosti sa to ani len nepriblížilo, ale režisér Álex Pina sa evidentne sám pod perinou v noci hrá že je El Magnifico Professore...hudba a atmosféra stále stoja zato, ale celá lúpež je úplne zbytočne dlhá a už je najvyšší čas aby s peniazmi odišli, odrazu sa Rachel stane šéfkou Interpolu a bude po zločincoch pátrať v Karibiku a Berlin sa pokúsi získať aj peniažky ostatných...ale možno to bude vyzerať trochu inak,ale nie som si istý či na to ešte budem zvedavý. ()