Tokio přistihne Alison v rozhovoru s Riem a uhodí na ni. Policie má podezření, že někdo z týmu hraje na obě strany. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Žiarlivosť prináša Tokyo do zúfalstva. Denver sa vzorne stará o Monicu a Helsinky o Arturia. Jedna veľká šťastná rodinka. Prevedenie: Hnusí sa mi ako Netflix tlačí na pílu s tým LGBT a pchá ho úplne nezmyselene do celej svojej tvorby. Rád by som to pochopil ale jednoducho na toto som už aj ja prikrátky 56% ()

Ozzy2

Fakt je to čím dál debilnější.Ten příslušník zpíčenýho národa, který se rozpíná po celém světě a škodí a škodí, kam vleze měl být okamžitě zastřelen.Svědek, který může Profesora identifikovat si to přihasí na fízlárnu sestavit identikit????To tam v tom autě mohl rovnou nechat občanku.....to musel vymyslet úplnej idiot! ()

Najt

Situace v mincovně se dost napíná, akorát mezi lupiči. No takhle se jim to nepovede. Profesor dělá co může a oni se pak chovají jako dementi. 14 dní se držet plánu když ve vzduchu visí miliardy eur ? No jen přiblblý blbec by riskoval plán a nejspíš i život kvuli nějaký osobní situaci. Tady asi opravdu jedinej kdo jede podle plánu je profesor, a táta se synem. ()

ALIENka_

Ok, musím říct, že se mi fakt hrozně líbí ty flashbacky na starý dobrý časy (už jsem to pravděpodobně říkala, ale nevadí), kdy všechno byla procházka růžovým sadem. Helsinki má zálusk na Artura, no tak to jsem ještě neviděla toto. :D A naše loupežnická skupina si dokonce udělá čas na vyhlášení zaměstnance přepadení! A Rio by se fakt mohl už poučit, že se nemá bavit s Alison, ježiš jak dlouho to bude trvat, než mu zase vezme zbraň nebo něco a střelí mu kulku mezi oči. Doslova už si ho omotala kolem prstu aspoň třikrát. Kdyby se radši soustředil na heist a ne na ženský. Vsadím se s váma, že až se něco zase posere (a jako že na 100% se něco posere), že za tím bude Rio. A vůbec, celkově v tý koupelně, co to sakra bylo? Nejdřív Rio a pak se Tokyo prostě rozhodne z ničeho nic "Hmm proč nezačít líbat dceru anglickýho politika, to zní jako dobrej nápad.". Já se z těch dvou poseru fakt. Hodnocení: ta scéna se sterilizací toho úchyláka je nezapomenutelná/10 ()

muti

Stále je to také medzi 3 a 4, záleží či punchline danej časti človeka preváži rôzne hlúposti alebo vatu. Berlín je taký Joker seriálu, začína byť dosť psycho - napr keď spoza žalúzií máva spútanej labilnej žiačke. Áno, profesor utiekol aj pred psom, pričom mu stačilo pod kat sekúnd, ale pred výpoveďou rusa zo skládky asi neutecie. Darmo, keď ideš podplácať, tak si vezmi so sebou aspoň nejaké vytlačené prachy. ()