Moničin stav se zhoršuje. Profesor se raduje ze své nejnovější kořisti. Ria zneklidní zprávy, které zahlédne v televizi. (Netflix)

Trevor

Tínedžerka spozná podľa spôsobu, akým Denver drží zbraň že nie je zločincom a trojica snajperov na streche budovy to rozoznať nedokážu, potom ako Rachel opustí miesto činu vyjednávanie úplne prestane, viac ako 30 hodín vyjednáva ona sama a nestriedajú sa viacerí vyjednávači aby páchateľa zmiatli...scénarista rovnako ako režisér musia mať veľmi malý...talent. ()

Sany33

Príbeh: Prechytračenie polície s prehodenými maskami zabralo na jednotku. Do médií sa dostáva dosť ťažká spoveď Riových rodičov. Profesor má vo veliteľskom stane konečne Trójskeho koňa. Prevedenie: Veľmi ma tento diel bavil až na to emočné husto spojené s Riovou rodinou a jeho vydedením. Čakám kedy sa Ráchel zas zosype z toho, že je Profesor stále o krok napred. Pridaná hodnota: Diel á dynamiku a posúva príbeh dopredu. 90% ()

ALIENka_

Ok tahle epizoda je skvělá, ale fakt ji nemůžu odpustit jednu věc. Rio, ten debil! Prostě, proč by někdo odkládal svoji zbraň doslova hned vedle rukojmího, ani ne dva metry sakra práce! A jenom kvůli tomu, že řekla nějakej srdceryvnej příběh o tom, jak ji zbraně děsí. Sakra Rio, nejseš žádnej samaritán, seš tady abys vykradl banku, ježiši. Ale jinak je to skvělý, policajti v šachtě, změněný masky (ne vážně, to je geniální nápad). Berlín je prostě Berlín ve svém živlu, užívající si trýzeň nevinnejch lidí. A Tokyo flirtující s Profesorem je věc, kterou jsem nevěděla, že v životě potřebuju. On je tak hodnej ježiš, já ho miluju (a už je to tady, zase simpuju na postavy z La Casa de Papel). A musím říct, že i přesto, že Rio umí bejt někdy pěknej debil a vždycky jim málem všechno posere, vidět svoje rodiče, jak vás chtěj vydědit.. No uf, to je dost drsný. Hodnocení: na konci tohohle seriálu budu umět španělsky, mark my words. Adios/10 ()

castor

„A teď to zašij ty,“ překvapí jízlivý Berlín „člena“ zdravotnického týmu. Dcerka vlivného velvyslance Alison sice nemá ráda zbraně, ovšem únosci dál kupí chybu za chybou. Naštěstí je tu Profesor, který je vždy o krok napřed: jeho plán B s výměnou masek klapl náramně. Právě on nikdy nebyl zrovna společenský typ. Když vyjednává skrytý za kovovým hlasem, kamerami a svou promyšlenou strategií, cítí se jako ryba ve vodě, jinak na něj ovšem dokonale sedí slovo podivín. A poslední léta svého života plánoval největší loupež v dějinách Španělska. Detailně promyslel obsazení státní tiskárny cenin a namísto krádeže plánoval nechat své vyvolené vytisknout 2,4 miliardy neoznačených eur. Raquel ovšem tak či onak zaujal. Nicméně i její kolega z týmu Ángel nechce být pořád za poraženého. ()

muti

Prichádza loose end. Ten ktorý je vonku a ku ktorému začína smerovať polícia. Boj o vrak auta začína. Bude treba spraviť všetko, aj ísť za čiaru dôstojnosti. Mastermind vie čo je v hre a vracia sa na miesto činu. Teraz uvidíme botu streleckej dievčiny, ktorá sa sama odzbroji, viď zaujímavost k časti ()

• V čase 5:10 Alison (María Pedraza) ukradne Riovi (Miguel Herrán) pušku a namíří s ní na Ria. Ačkoliv je puška bez zásobníku, Alison podotkne, že má náboj v komoře a zbraň natáhne. V ten moment měl náboj z pušky vyletět a zbraň by zůstala nenabitá. To se však nestalo. (FullHaDes)