Policie získá fotku obličeje jednoho ze zlodějů. Raquel podezírá muže, se kterým se setká u baru. (Netflix)

castor

Po dvaceti hodinách rotačky vychrlí 52 milionů eur. Není kam spěchat, ani s vrtáním tunelu. Zdá se, že vše jde podle plánu. Ovšem jak už to tak bývá, tou největší se stává lidská chyba. A právě chyby se kupí. A zrovna ve skupině zakázaná láska mohla být tím nejzávažnějším problémem. Policie získává fotku obličeje jednoho ze zlodějů. Mezi členy týmu pojmenovanými podle světových metropolí to jiskří, někteří se nebezpečně sbližují s konkrétními rukojmími. A Rio musí být potrestán, protože na city není prostor. ()

ALIENka_

A nyní se, prosím, připravte na to, že budu následující díly/série neskutečně nadávat na Ria a Tokyo. Protože ty dva mě neskutečně vysíraj. Někdy mi přijde, že tam jsou doslova jenom k tomu, aby to všem ostatním pořád dokola rozesírali. No takhle, nebudu lhát, Rio a Tokyo nejsou jediný postavy, který mě vysíraj do běla. (Dejte si panáka pokaždý, když řeknu slovo srát a jemu slova příbuzný. Pověst praví, že budete na mol do večera.) Každopádně, jak blbej musíte bejt, abyste nechali rukojmí s mobilem doslova u ruky? Rio, do prdele! ┬─┬ノ(ಠ_ಠノ) A Moskva, kterej má sledovat kopáče kopající tunel, si v klídku chodí někam na procházky, jakoby rukojmí byli jeho kámoši a nechtěli se dostat co nejdřív odtamtud. Tenhle seriál mám fakt ráda, je to skvěle vymyšlený a postavy napsaný taky (i když mě nějaký serou), a chápu, že nějaký věci jsou nutný, aby se příběh posunul dál, ale někdy jsou ty učiněný rozhodnutí tak blbý, že to bije do očí. Naštěstí to zatím přebíjí ty dobrý kvality, takže doufám, že to tak zůstane i nadále. Hodnocení: poslouchám tu úvodní písničku až asi 5 dní vkuse, asi se z toho zblázním/10 ()

Trevor

Ak si človek odmysli tie najhoršie prešľapy ako povedzme to, že jediný hlavný a schopný vyjednávač celej španielskej polície (pochopiteľne žena) sa zosype pri zmienke o jej rodinnom zázemí a to že sa chodí stravovať do najbližšej reštaurácie tak treba uznať že je to jeden z najlepších seriálov z produkcie Netflixu v poslednej dobe. ()

Martrix

Španělská telenovela ve velmi atraktivním prostředí. O technickou stránku provedení loupeže, zase tak moc nejde. Je to o lidech...jak lupičích, rukojmích, tak policajtech. Což ale neznamená, že to není velmi slušná podívaná. Tvůrci příjdou v každé epizodě s nějakým originálním momentem, takže ten hype kolem seriálu chápu. ()

Sany33

Príbeh: Odhalenie jedného z lupičov a teda Ria. K tomu sa začína zamotávať aj ich milostná aféra s Tokyo, ktorá je teda mega otravná ale asi musí byť. Prevedenie: Na scéne sa objavuje strašne veľa scénaristických chýb, ktoré nútia logicky uvažujúceho diváka dať si facepalm. Pridaná hodnota: Zatiaľ klady prevažujú nad zápormi. Prichádza na to, že sa opäť musíme potýkať s love story, ktorá je navyše a iba opticky predlžuje príbeh. 87% ()

Sayko

Kruci fix.. Kdyby ty přepadovky dělaly stroje, nemusel bych na ty lidský odchylky typu románek pořád nadávat do monitoru. Tvůrci se do nás snaží dostat soucit a pochopení pro lásku, resp. pro to, co udělala Tokio. Jenže já žádný pochopení nemám! Jenom to ve mně vyvolalo muka vůči promyšlenýmu plánu Profesora. ()

Ingtar2

Celkom sranda ako sa to celé dokáže pokaziť v priebehu pár hodín. Rio a Tokio ma trochu začínajú štvať, inak som s postavami zatiaľ v pohode. Seriál našťastie nepostupuje tým smerom ako Death Note, dúfam, že to tak bude pokračovať. 68%. ()

warrenur

Konecne do tej naivity prislo trochu vytriezvenia, za to jednu pridavam. Avsak protistrana reprezentujuca zakon ma teda nepresvedcila ani nahodou. Military magor a vyjednavacka s nervami na dranc tvl. Chapem, ze je to 2017ty, ale to uz bolo moc. Mohli sa posnazit o trochu autenticity. Na strane druhej, profesor moze mat plan, aky chce, pokial nema psychotestami odobrene povahy "pesiakov". ;) Zeby na to bez testov neprisiel za pol-roka aj sam?! Ze tam ma uletenu kravku, premotivovaneho blba a blizky vztah s dalsim? ()

muti

Heroín! Nie, to je C4. Veď strážnik možno povie. Ale kde sa vyparil? Nuž asi mal. Krvi dôležitejšieho než dávať pozor na rukojemníkov, ktorí majú nekontrolovaný prístup k arzenálu. Medzičasom v inej miestnosti: oh, je tu nejak teplo. Oh, spadla mi voda, oh mobil zrazu cinkol... hlavne žiadna zakázaná láska, ktorá by mohla všetko pokaziť. Oh wait... Najlepšie sú Hannibalovske strety profesora s inšpektorkou v kaviarni. Clarice, pod na kávu... ()

Bossi123

Pozor, spoilery: Třetí díl mi přišel stejně dobrý, jako ty předchozí. A to z více důvodů. Jednak do popředí vystupuje Alice "Jehňátko" Parkerová, díky které se mj. podaří identifikovat Ria, jednak se vyostřuje vztah mezi Riem a Tokio, což dodává dílu na napjatosti. Někteří únosci se také více sbližují s některými rukojmími a vzniká v podstatě mezi nimi cosi jako "oboustranný" Stockholmský syndrom. Pro city, jako je láska, však v této loupeži není místo, jak je již v mnohých komentářích zmíněno, takže to těm, kterých se to týká, spíše ubližuje. Přibývají i chyby, kterých se lupiči dopouštějí, takže to vyvolává otázku, jak se s tím vypořádá tajemný El Profesor, který je sice génius, ale ne Bůh, takže jsou jistě věci, se kterými nemohl počítat. Také se vybarvuje Berlín, který je hybnou silou a šéfem celého týmu. Ukazuje se, že se jedná o velmi inteligentního muže se schopností jednat s lidmi, ale zároveň, že jde o egocentristu, ale je velmi sympatický. Největším záporákem tohoto dílu je za mně Arturito, kterej je strašnej srab, ale ostatní nutí, aby dělali věci, které je pak dostávají do problémů. Na závěr bych řekl, že třetí díl obsahuje více napětí a také hru s psychologií postav, takže si divák musí pomalu začínat vybírat, ke komu se "přidá". Což je oproti předchozím dílům velké plus. ()

PatrikP4

No jo proto to mělo být bez citů... Bylo by to dokonalý... Ale něco se prostě pokazit vždy musí... Jinak by to byla nuda... Nejhorší je že Tokio a Rio, jsou otravný jak osina v řiti... Když je vždy vidím v záběru začíná to pro mě být jak depilace na intimních místech, dlouho jsem nezažil takový pocit z nějaké postavy... Z druhé strany Berlín a Denver, s těmato dvěma začínám být spokojen a začínají se pro mě jevit jako oblíbené postavy... ()