Profesor s týmem sedmi zločinců a mladé zlodějky chystá velkou loupež ve španělské Královské mincovně. (Netflix)

Najt

Kurva co to je za holomajznu .. prvnich 5 minut uplne super a pak to slo cely do kopru a konec je nelogická hovadina. Nechápu. Čekal jsem že bude shánění týmu, pak příprava na akci ale vše bylo ustřiženo a v půlce dílů už samotná akce, to je zvláštní protože teď nedokážu říci o čem teda těch 5 sérii bude :D ()

Trevor

Na pilot prekvapivo dobrá časť, pochopiteľne rozprávaná z pozície ženskej postavy, ale na to sme si už viacmenej zvykli. Natočené ozaj pútavým spôsobom, doslova od prvej minúty diváka vtiahlo do deja, najmä telefonát dievčaťa Tokio s mamou a zástup kukiel u nej doma už v 3 minúte dokázal upútať aj ostrieľaného filmového harcovníka. ()

Sany33

Príbeh: Parta zlodejov vedená El Profesorom sa vlúpe do kráľovskej tlačiarne cenín. Mozog celej operácie má všetko premyslené do najmenšieho detailu, alebo nie? Prevedenie: V poslednej dobe sa stretávam so seriálmi, ktoré idú hneď na vec a na nič sa nehrajú. Pilotom si získajú pozornosť a potom postupne zvoľňujú, dúfam, že to nebude prípad aj "Papierového domu" lebo zatiaľ som nadšený a popravde je to asi moja prvá interakcia so Španielskou tvorbou a musím uznať že je to dobré. Pridaná hodnota: Vhodne zvolený herci, dobre časovaná akcia a vata, dej odohrávajúci sa súčasne na viacerých miestach... 97% ()

ALIENka_

A máme tu další díl z cyklu Věčný-seriály-který-snad-nikdy-nedokoukám. Tentokrát je na talíři La Casa de Papel. Ano, je to tady, zase se jednou pokusím o nemožné, a to sice, dokoukat další z milionu rozkoukanejch seriálů. Přejte mi štěstí, bude to drsný. Každopádně měla bych se konečně dostat k věci. První díl La Casa de Papel. Musím říct, že úvod teda slušnej, sice jsem ho už někdy před sto lety viděla, ale pořád je stejně působivej. Takhle se má začínat seriál saakra. Už od prvního dílu je jasný, že mojí nejoblíbenější postavou bude Berlín. (Já mám prostě slabost pro psychopaty, a co je se mnou špatně, netuším.) Už od prvního dílu je taky jasný, že zdrojem všech problémů budou Tokyo a Rio (ježiši ty mě tak srali, když jsem na to koukala poprvý, ale nebudu vám nic spoilerovat samozřejmě). No jsem na to zvědavá, jaký to bude na druhý zhlédnutí (už si ani nepamatuju, kam až jsem to viděla, druhá série možná??). Hodnocení: Pamatuju si, že jsem s tímhle seriálem měla menší toxickej vztah, kdy nějaký díly byly hotovej masterpiece a jiný mě sraly jak svině. Bude to zajímavý dámy, pánové a ostatní osoby/10 ()

Sayko

Proč se mi zdá, že nám byl celý příběh odvyprávěn v jednom prostém díle. Už mne nic nevnadí pro zhlédnutí toho dalšího, jelikož nám sice tvůrci ukázali boží plány, co a jak se bude dít, ale taky to všechno v jednom díle sfoukli a abych se koukl na další epizodu, nezbývá nic jiného, než si vytvořit citový vztah k některé z postav. To se však nekonalo a mně se nezamlouvá ani jedna z nich, takže mě ani nevzrušuje, co bude dál. Někdo umře? Pf, no a? Z podezřívavosti, jak se může tenhle seriál vyvíjet dál, že to má tak vysoký hodnocení, koukám na další epizodu.. ()

• Všetci návštevníci múzea aj jeho zamestnanci majú presne 4-miestny PIN na mobile. Nikto nepoužíva žiaden iný druh autentifikácie, pričom vidíme mnoho druhov mobilov. (muti)