Berlín v minulosti předpovídá, že Gandía nadělá celé akci potíže. Alicia Sierrová vyslýchá Lisabon a přitom se jí svěří s něčím osobním. (Netflix)

ALIENka_

To je ale neuvěřitelná blbost. A abych netrpěla sama, nyní vás zasvětím do týhle děsný kraviny, která spíš působí jako špatná parodie na La Casa de Papel. Ve flashbackách se Berlín rozhodně navštívit banku a šéf sekuriťáků mu začne říkat, jak to dělá všechno pro prachy a bůh ví co.. To je zaručenej způsob, jak se připravit o práci.. Představte si, že byste začali nadávat nějakýmu milionáři, kterej má schůzku s guvernérem (pro kterýho pracujete) a stoprocentně je zatraceně vlivnej... Sekuriťák může bejt sice dobrej ostrostřelec, ale zdravýho rozumu moc nepobral. Nebo prostě chtěl dostat výpověď. ¯\_(ツ)_/¯ Každopádně pokračujeme dál. Sekuriťák se rozhodne zabít Nairobi polštářem... Ok, schválně si teď zkuste na obličej přitisknout polštář. Nevím, jak vám, ale mně se teda dejchalo skoro stejně jako když si dáte roušku teď v korona krizi. Proč do prdele ve všech filmech používají tenhle způsob udušení?? Co to je sakra za naprostou blbost? Sekuriťák je bejvalej nájemnej vrah, ale tohle neví, tak to mě poserte na holý záda. No, následně se rozhodne uškrtit Helsinki.. Tady mám jenom jednu otázku: kde vzal sakra provaz?? A jak se tam potom objevil oblečenej jako v nějaký Marvelovce na konci s tou debilní kapucou. Fakt komedie toto. Hodnocení: už jenom čtyři díly, to vydržím!/10 ()

Trevor

SPOILER: Zranenú 45 kilogramovú ženu Nairobi priputanú na lôžko ktorá sa preberie z narkózy nedokáže veliteľ ochranky uškrtiť vankúšom a pritom - chvíľka napätia - ako náhodou objaví injekčnú striekačku a bodá ho ňou do krku Gandiu nenapadne zlomiť jej väz ale o niekoľko minút 130 kilogramového muža Helsinky vytiahne na slučke z lano bez problémov. Živá váha 130 kg , nie činky vo fitness centre. Ale visiaceho Srba - ďalšia chvíľka napätia - v poslednej sekunde zachráni 35 kilogramová žena, ktora prereže lano. Keď sa Gandiovi podarí zaujať pozíciu v ukryte vo vnútri banky (???) rozhodne sa kontaktovať stan v ktorom sedí celý tym policie a - posledná chvíľka napätia - úplnou náhodou telefonát príjme policajt ktoreho El Magnificco Professore získal na svoju stranu. Aká náhodička už v 34. epizóde po sebe na strane El Magnificca... ()

ZeroCZ1233

Nadšeně mohu prohlásit, že se lehkým vánkem vrátila genialita prvních dvou sérií. Našláplé tempo, šponující napětí, akční sekvence, zvraty, vše na úrovni a v dostatečném množství na zaplnění epizody, tudíž na kouzlení s postavami nebyl čas ani prostor a já jsem velice rád, mohu jen doufat, že se v této poloze udrží zbylá půlka série. ()

Sany33

Príbeh: Gandia sa vrhá na vlastný súkromný boj s lupičmi a chystá sa jedného po druhom eliminovať. V časovrate sa pozrieme na Bermínove zisťovanie informácií o banke. Prevedenie: Rozhodol som sa zdravý rozum nechať zakopaný vzadu za domom na dvore a hodnotiť tento diel iba po zábavnej stránke. Bolo sa stále na čo pozerať, napätie sa dalo krájať. Ide o život všetkým a Gandia je ozaj týpek ako vystihnutý z plagátu LSNS. Čo tomu dodáva dosť psycho atmosféru. To že sa na konci objaví týpek v superhrdinskom kostýme odmietam komentovať lebo som povedal že sa budem pri hodnotení zameriavať na zábavu a nie na to ako to bolo celé absolútne idiotské a pritiahnuté za vlasy.  77% ()

klukluka

U každýho dílu plus mínus jeden komentář: Trevor, jedna hvězdička, hromada zvratků. Neví někdo, jak toho sadomasochistu vypnout? Ten člověk se tím, chudák, kompletně protrápí, odtrpí si to jako zvíře, jen aby nám o té hrůze mohl podat zprávu. Jinak mi na tom nic nevadí, jen tenhle mamrd z Hornejdolnej. ()

LachtanShows

Zpočátku série mi vadil přehršel flashbacků a nadával jsem na to, že scény s Berlínem zastiňují dění v současnosti. Nyní obracím list a mnohem radši sleduju plánování loupeže než loupež samotnou. ()

arcticsky

No jo...jsou to těsné 3*. Opravdu je jasné, že to jde pomalu ale jistě do kopru. Nevím, zda se to do konce serie podaří nějak srovnat. Jistě - je to zábava, divák si oblíbí některé postavy (u mě Nairobi, Berlin, Palermo a Raquel), takže je pořád zvědav jak to s nimi dopadne. Ale je vidět, že ty zápletky jsou čím dál těžkopádnější. Logika u tohoto seriálu byla vlastně od začátku trochu mimo, ale teď je to opravdu do očí bijící. Ta neustálá labilnost postav, které by v reálu i s geniálním El Professorem za zadkem vyloupili tak sotva trafiku... ()

sKralicek

Hezky natočené a všechno, ale začíná se z toho stávat telenovela. Pestavy se zase začínají chovat nelogicky a dělat hloupé chyby, vznikají naprosto zbytečné konflikty a to jen proto, aby se něco dělo, ale už je to na sílu. Najednou je zase policie 10 kroků nazpět a jsou naprosto mimo hru, místo toho uteče krvelačný zabiják, který má v záloze tajnou chodbu s tajnou operační místností, která je perfektně vyzbrojená a vidí z ní všechno a do toho se postavy rozchází a dávají dohromady za naprosto nelogických okolností. Korunu tomu nasadila zamilovaná scéna s Nairobi, která má najednou city s postavou, se kterou tam předtím nebylo vůbec nic a se kterou má naprosto nulovou chemii. O Albertovi nebo jak se jmenuje se radši ani nevyjadřuji. Chtěl jsem dát alespoň 3 hvězdičky, ale ten děj se překlápí úplně jiným směrem, než jaký by si seriál zasloužil a začínají se opakovat problémy, které jsem měl s prvními 2 sériemi a půlkou třetí, a o kterých jsem si myslel, že se jich seriál konečně zbavil. Bohužel ne. Opravdu doufám, že příští díl to napraví, ale tato epizoda je za mě velké zklamání. Je to pro mě na pomezí 2 a 3 hvězdiček, ale přikloním se ke 2, protože ve všech ostatních epizodách, jsem spíše nadržoval. ()