Profesorův špeh má za úkol předat zprávu osobě ve stanu. Přátelství Mónicy a Ria roznítí Denverovu žárlivost. (Netflix)

ALIENka_

La Casa de Papel série čtvrtá aneb každej se chová jako idiot a nic nedává smysl. K Profesorovi se teď připojil ještě nějakej cápek z policie, jehož jméno zní jako sejra (Jak to bylo? Manzana? No neříkejte, že vám to nezní jako nějakej syreček), kterej se zrovna ve vhodnou chvíli příhodně dostal k Raquel, aby ji zastavil v prozrazení Profesora. Hlavně, že ho předtím zastavili a teď proklouznul jakoby nic. Ria měli nechat odpočívat, ale oni ho místo toho poslali tam, kde je nejvíc lidí.. Jasný, práce někdy může zaměstnat myšlenky, ale v tomhle případě nevím nevím. Palermo si zatím udělal kamaráda z toho šílenýho bodyguarda, co vypadá jako nácek v komiksový podobě. Samozřejmě plešoun uteče a nezapomene utrousit hlášku na schodech. Tohle je fakt komedie, to jsem neviděla. Tokyo a Denver si mezitím chystají dát rychlovku, jako kdyby zrovna nebyli uprostřed podělaný loupeže. Mezitím ve flashbackách: Berlín se rozhodl propíchnout vidličkou koule tlustýmu cápkovi, kterýmu se nelíbil jeho motýlek. Já už to snad vzdávám tohle... Hodnocení: nic nechápu/10 ()

Trevor

33-krát a stále to isťé, polícii sa takmer niečo podarí ale doslova niekoľko sekund predtým na to El Professore nájde ptotizbraň. Neuveriteľný stereotyp, za pozornosť stali iba rozhovor Palerma so šefóm ochranky guvernára španielskej banky a výsluch Rachel. Aj tak je jasné že z banky odídu, žiadna z obľubenych postáv neumrie, najviac nahnuté to majú Helsinky a pochopiteľne Palermo. ()

klukluka

Poslední dojem přebíjí všechno- Rio je fakt sračka. Jinak pro mě zatím nejslabší díl čtvrté série, ale pořád je to minimálně Mercedes. Je jasný, komu fandíme, v reálu by nás ale ten policajt, kterýho si koupili za pouhopouhých 26 míčů, jistě nemálo popuzoval. Jak to obvyklé vnímání dokáže film pozměnit... ()

Martrix

V podstatě je už loupení vedlejší, řeší se hlavně vztahy...což je vlastně absurdní. Co bylo v první řadě zajímavě namixováno, je tady odstředěno a zredukováno na často přiblblé hašteření. ()

Sany33

Príbeh: Profesorov šifrovaný odkaz sa dostáva k Ráchel, ktorá už upadala do letargie. Palermo to celkom nezvláda a tak musí byť spútaný. Kuje pikle so šéfom Guvernérovej stráže. Prevedenie: Opäť sa raz stretávame s nanajvýš nelogickým chovaním rukojemníkov, ktorý majú dosť skratové reakcie (Palermo, Rio, Denver...). Už aj v retrospektívnom vracaní sa v čase nastal zmätok, kedy si Berlín len tak vyšliapne na tlsťocha na hajzloch čo doteraz nechápem. 48% ()

• Ve 38. minutě epizody vidíme Gandíu (José Manuel Poga), jak se dostává z pout pomocí Palermovy rady, a to sice tak, že si vykloubí palec na své pravé ruce – logicky by pak měl mít volnou právě tuhle ruku. Hned v následujícím záběru mu ale pouta zůstávají viset na pravé ruce a volnou má levou ruku. (Baldfee)