Palermo svým konáním šokuje celou skupinu. Sierrová tlačí svůj subjekt k dohodě. Profesor vzpomíná na bratrovu svatbu. (Netflix)

ALIENka_

Scenáristi La Casa de Papel se nám zoufale snaží pod nos strkat nostalgii s Berlínem, aby nám vynahradili, jak děsným se tenhle seriál stal. Musím ale říct, že to úplně nefunguje a seriál stojí úplně za hovno, i když je tam Berlín. Arturo je fakt úplnej psychouš, protože i když je doslova zbitej do kuličky, pořád má zálusk někoho ošahávat.. Bože, to je scénář panečku, lepší jsem v životě neviděla. Palermo se chystá odejít nebo co, ale neodejde, protože se najednou rozhodl, že nakonec teda neodejde. A oni ho potom připoutaj doslova vedla dozorců.. Proč?? Co je to za úplně debilní nápad? To je nenapadlo, že když už je jednou chtěl zradit, že to klidně udělá znova?? Denver a Monika tam mezitím mají nějaký pitomý hádky, fakt nemám zájem, děkuji. Uprostřed heistu a zase se tam hádají o úplných kravinách.. A ještě k tomu Tokyo převzala velení. Hm, tak to je jasný, že plán půjde do prdele. Jo a jen tak mimochodem, veřejnost pořád podporuje Profesora a jeho partu, i když zabíjí nevinný lidi. Hodnocení: kdy už to skončí?? (ಥ_ಥ) ()

Trevor

Potom ako Jednoducho Mária objedná dostatočne množstvo nite do svojej krajčírskej dielne od Divokeho anjela...počkať, asi som si to pomylil s inou telenovelou. Tak ako užívatelia a skalny fanúšikovia plakali nad tym že začne vojna a podpora obyvateľstva bude na strane polície a ja som sa z toho smial tak opät sa nezmenilo nič. Už v 32 epizóde po sebe sleduje neschopnu políciu a dokonalého El Magnifico Professoreho, pokračujeme v tendencii feminizmu a Tokio pomôže profesorovi postaviť sa na nohy, do toho hudobná vsuvka z Berlinovej svadby a najlepší krok hlavnej vyšetrovateľky - 48 hodinové primerie, aby tým El Professoreho stihol dostat zlato z banky. Fantastický námet. ()

johny89

Některé postavy se chovají opravdu jako totální primitivové zmítaní problémy, nad které by se mě umět povznést (většina lidí v bance), druhá ostatní dějová linka venku je zajímavá. I tak je to ale dost průměrné a stále to má příliš velký nádech seriálu pro dospívající teenagery. ()

ZeroCZ1233

Z nějakého důvodu bez sebemenší expozice zkurvili můj oblíbený charakter a já se ptám... Proč? Však napětí je tam mnoho i mimo to a tohle vytvoření vztahové kolize je až nevkusně umělé. Naštěstí vše ostatní šlape dobře, tudíž se o tu hvězdičku dolů uchýlit nemusím. ()

Sany33

Príbeh: Poručíčka Sierrová sa snaží zahrať Rachel na city a zistiť od nej kde sa nachádza profesor. V banke sa zatiaľ schyľuje k operácií. Vo feedbackoch sa vraciame na Berlínovu svadbu. Prevedenie: Opäť jedna zo slabších častí kde som opäť dal jednu hviezdu navyše za nezmyselné spomienky na futbalový zápas v kláštore a za cameo postavu Neymara.  45% ()

klukluka

Za největší slabinu považuju tu fingovanou popravu Lisabon. Kdyby jí nebylo, měli Profesora. A kdyby měli Profesora, tak by vyhráli. Jinak je to ale seroš podle mýho gusta. Ty odlišný, osobitý, přesvědčivě ztvárněný charaktery- to mě prostě baví. ()

LachtanShows

Nebýt Profesora a Marseilleho, tak se neubráním hodně nízkému hodnocení vzhledem k tomu, jak, bez prominutí debilně, se všichni únosci začínají chovat. Dialogy se z nejlepší mysteriózního seriálu z končin Španělska velmi rychle transformují na absurdní promluvy mezi postavami z kolumbijských telenovel... ()