Tokyo zkouší utopit žal. Sierra využívá osobní taktiku zaměřenou na zranitelnou Nairobi. Suárez pokračuje v honu na Raquel. (Netflix)

Dusty56

Zatím nejlepší díl 3. série. Nápad s fretkou proveden na jedničku. A konečně někdo vystřelil do okna, ve kterým se promenádují celou dobu. Radost jsem měl ze Sierry, konečně to vypadalo, že někdo od policie/armády není úplně tupej. Bohužel tím závěrem to pokazila - tak vyhodili jeden obrněný vůz, snad tam měli snipery, tak proč je (aspoň některý z nich) potom nesundali?! A sice by bylo nelogický z pohledu policie sundat inspektorku, ale aspoň by už neoxidovala na obrazovce a hlavně by scénáristi konečně něčím překvapili (stejně jako Nairobi určitě přežije). ()

ALIENka_

Konečně jsem se dočkala nějaký dobrý epizody, jenom škoda, že to byla až ta úplně poslední. Tím teda nechci říct, že by tady nebyly žádný nesmyslný kraviny - Tokyo se rozhodne se ožrat zrovna uprostřed heistu, protože to je fakt skvělej nápad (a na konci zázrakem hnedka vystřízlivý jakoby nic), Raquel s Profesorem si vyznaj lásku uprostřed moře policajtů, jako by byli úplně hluchý (což asi i nejspíš jsou no), a Nairobi se nechá napálit naprosto jasnou pastí. Ne fakt, co si sakra myslela, že se stane? Že ji jen tak ukážou syna a pak zase odejdou?? Ale z nějakýho důvodu mě tady ty blbosti tak nesraly, možná je zastínila ta akce kolem a ten rychlej spád, takže jsem se na ně nemohla tak soustředit.. No ať to bylo, jak chce, tahle epizoda mě jako snad jediná v týhle sérii nenasrala, a to musím taky následovně ocenit. Jo a musím vyzdvihnout ten nápad s fretkou, protože ten byl fakt velice dobrej. Hodnocení: Víte, jak poznáte záporáka s otravným charakterem v seriálu od Netflixu? Vždycky má nějaký lízátko nebo bonbon/10 ()

sKralicek

Z teenagerovského seriálu se stal brutální masakr. Nějaké nelogické chování postav jde stranou a už to není hra, ale poměrně surově ztvárněný boj policie se zločinci. Tohle jsem chtěl a na tohle jsem čekal a dočkal jsem se! Ale sakra, Nairobi byla moje nejoblíbenější postava, jestli opravdu zemře tak mě to bude hodně štvát. ()

Phietros

Přepadení jde po tomto dílu stranou. Tokyo je v háji z rozchodu, profesorovi nevychází jejich krytí v lese podle plánu. Nairobi postrelena a celkovy průběh plný zvratů, ikdyz nakonec ta mrcha Sierra napálila profesora smrtí jeho milované inspektorky a válka začíná! 90% Uvidíme co přinese další série! ()

LachtanShows

Vždycky když začne hrát ta podmanivá píseň Bella Ciao, je jasné, že dojde k něčemu velkému. Právě došlo (dle mého) k nejhoršímu úmrtí v historii seriálu a to zejména proto, že bych to radši přál těm osinám v zadku, jako je třeba Tokio. Ta se nejen ostříhala u nejhoršího kadeřníka všech dob, ale ještě bude remcat kvůli kopačkám od někoho, kdo kvůli ní seděl za mřížemi. Kráva! ()

• Fretka Sofie, kterou skupina lupičů použije v „plánu Alcatraz“, má stejně jako ostatní zloději jméno města. Sofie je hlavní metropolí Bulharska. (Taninaca)