Jen co inspektorka Sierra vymyslí plán, jak tým propašovat do Španělské národní banky, Profesor a Raquel ztratí spojení s Palermem. (Netflix)

ALIENka_

Hmm tvůrci se fakt hodně snaží udělat z našich lupičů naprostý andílky, co dávaj chudým a bohatým berou. Tenhle seriál už zachraňujou jenom nostalgický scény s Berlínem. Přísahám, že od tý doby, co umřel, seriál jde do prdele závratnou rychlostí. Všichni nyní prosím poděkujme Netflixu, že zase jednou řádně podojil dobrej seriál tak moc, až si neuvědomili, že jim mlíko mezitím pěkně zkyslo. A co už vůbec nechápu je, jak se vždycky najde někdo z party, kdo podporuje rukojmí, aby se proti nim postavili. Prostě proč by to dělali, prostě proč. Musím uznat, že už ani nevěřím tomu, jak se jim pořád daří odrážet útoky policajtů. Jak dokázali sakra za 10 minut udělat tolik pastí jako v Sám doma?? Tohle je Sám doma španělská edice. Mezitím před loupeží dává Nairobi povzbudivý proslovy Tokyo o tom, jak je strašně silná ženská, že se má prakticky vysrat na Ria a všechno je to jeho chyba. Nevím no, pokud si to správně pamatuju, byla to Tokyo, kdo chtěl odjet z ostrava... Hodnocení: dejte to pryč, mně se z toho dělá mdlo/10 ()

Trevor

Predstavte si to nečakané šťastie. El Magnificco Professore uviazne s karavanom v blate a miestny obyvatelia mu chcu pomôcť a v tom ide znenazdajky okolo policajné auto. Policajt vystúpi, prehľadá karavan a - chvíĺka napätia...ďalšia chvíľka napätia (nervy fanúškov napnuté na prasknutie, 353 x z toho El Professore vyviazol, ale čo ak...) a pomôže karavan vytiahnuť von z blata podľa hesla pomáhať a chrániť. Na začiatku serie som vravel že noví členovia tymu budú hlupaci ktorých El Magnifico obetuje a čuduj sa svete, sú to idioti iba stará partia zločincov má inteligenciu a srdce na svojom mieste. A k predsudkom voči uniformám, mužom pridal režisér a scenarista ešte aj predsudky k ľuďom z vidieka. Zlatým klincom bol Putin. Fanúšikom tejto série by som z celého srdca poprial aby raz čakali na pomoc od hasičov, policajtov či záchranarov, proste hocikoho v uniforme a aby sa jej nikdy nedočkali. Poprial by som im to vtedy ak by som bol emočne chladný ako oni. ()

Sany33

Príbeh: Do banky sa nám vracia Rio a partička samovrahov je znova kompletná. Príjemné poohliadutie do minulosti v kláštore ktoré sľubuje, že v blízkej dobe sa zas musí niečo nutne pokaziť. Prevedenie: Scény s Berlínom stále držia úroveň televíznej zábavy. Hudba podtrháva veľmi dobrú atmosféru celého dielu. 81% ()

Najt

Tak po předchozí epizodě se latka zase zvedá a profesor vymyslí další geniální plán pro vyjednávání. Na konci se nám vrací i jedna známá tvář a tým je kompletní. Že by se nám vrátila kolej z prvních dvou řad ? No doufejme, tady tolik k plnému počtu nechybělo. ()

Kushina

Neustále je to jedna velká šachová partie, ve které hraje roli hlavně zákeřnost a nastražení pastí. Zdá se to vypadat, jako jedna velká výhra, když Rio stojí před bankou, ale....není to opět jenom past? 85% ()

sKralicek

Skvělá epizoda. Líbí se mi, že se děj netočí jen kolem loupeže, ale rozjíždí více linií. Aktuálně jsem naprosto spokojený, byla zde akce, romantika, vtipné scény, dojemné scény, krásné scény i překvapivé a zvratové scény. Za mě spokojenost a jedna z nejlepších epizod 3. série. ()