Tamayovo porušení protokolu překvapuje Profesora. Bogota uklidňuje Denvera. Čas se krátí a Palermo spouští plán „Flipper“. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Na scénu sa vracia najdebilnejšia postava celého seriálu. Prepáčte ale keď sa toto stalo všetko ostatné čo sa týka príbehu už išlo bokom. Prevedenie: Denvera opäť raz vykresľujú ako debila a pritom je to po expost Berlínovi jediná normálna postava. A keď sa dnu vrútil Arturito uvedomil som si že seriál už ťahá evidentne za kratší koniec ako pôvodná nenetfixovská séria. 53% ()

Trevor

Príšerný stereotyp, nevyhnutný navrat Berlina jednej z mála sympatických postáv zo seriálu, polícia niečo vymyslí a profesor je ako vždy krok vpredu.Pochváliť treba pasáž v ktorej porovnava armádny general finančné možnosti policie v porovnaní so zločinčami (napriklad dokumenty o BOPE ktorá bojuje v uliciach Rio de Janeira či o boji kolumbijskej či mexickej polície s kartelmi sú toho jasnym dôkazom) pretože feťákov a ľudí ktorí žijú za htanou zákona je podstatne viac ako tých ktorí zákon chcú chrániť. A ešte aj tej hŕstke slabo platených ľudí celá spolocnosť vytýka akúkoľvek chybu a vytýka ak niekde nie sú práve vtedy keby sa to im zišlo. A vytknúť možno to, že Angel sa rozprava s Rachel ako s kamarátkou, ale krysy vo svojich radoch uniformy neznášajú viac ako zločincov. ()

Kushina

Bohužel pro celý tým je nový plukovník Tamaya chladnokrevný bastard, který je schopen porušit veškeré protokoly, aby je dostal jejich hlavy na špalek, k tomu je to velice chytrý bastard, takže 2 trumfy jim zfouknul jednoduše jako svíčku, k tomu je Dever horká hlava, co opět něco posral a plán se pomalu začíná rozpadat. 90% ()

ALIENka_

Já nevím no, i když tahle epizoda nebyla nejhorší, prostě to není ono. Pořád mi přijde, že tam není nic moc novýho, prostě 3/4 věcí už jsme viděli v minulejch sériích, a zatímco tam mě všechno překvapovalo a obdivovala jsem Profesorův plán, tady už mě nepřekvapuje vůbec nic. A nevím, proč se najednou v týhle sérii tvůrci rozhodli udělat skoro ze všech chlapů naprostý debily. A hlavně nesmíme zapomenout aspoň jednou v každým dílu použít slovo sexista nebo patriarchát. (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Tahle série je aprílovskej vtip akorát mimo sezónu.. Denver se chová jako idiot, co si myslí, že je dobrej nápad dát guvernérovi hlavičku. A sám guvernér si z nějakýho důvodu zase myslí, že je dobrej nápad dát svýmu únosci facku.. Zase se vrátil Arturo, ježiš tohohle cápka měli nechat v minulý sérii fakt. Monica se diví, že se Denver chová jako zločinec, když se doslova zamilovala do zločince... No aspoň ty scény v tom zavodněným bunkru jsou fakt pěkný. Hodnocení: Začínám s tímhle seriálem slušně ztrácet trpělivost. Nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Ach jo./10 ()

• Poprvé v seriálu se zde v malé roli mnicha objevuje fotbalista Neymar. (Zix.)