Tokio a Nairobi naráží na vážné problémy. Profesor se obrací na Berlína a vysvětluje mu, jak ukrást zlato ze zaplaveného trezoru. (Netflix)

sKralicek

Konečně epizoda, kde má větší prostor moje láska Nairobi a konečně epizoda bez (+-) nelogického chování postav. Naopak se zde už několik věcí pokazilo poměrně uvěřitelným způsobem, i když se všichni (kupodivu) snaží nedělat chyby. Nechybí ani pár vtipných scén. Pevně doufám, že se v tomto duchu udrží zbytek série. ()

Sany33

Príbeh: Guvernér sa stáva rukojemníkom číslo jeden. Plán sa trocha začína komplikovať a máme na scéne prvého raneného a nie je ním nikto iný ako Palermo - ktorému som to inak prial asi najviac. Prevedenie: Diel má celkom dobré tempo a o scenáristických chybách sa už asi v tejto sérií asi ani neoplatí hovoriť. Ale ak ich dokážete odignorovať, tak si seriál celkom užijete lebo dynamika mu určite nechýba. Návrat v čase k Berlínovi a Profesorovi je veľmi sviežim spestrením, ktoré oceňujem. 58% ()

ALIENka_

Ok Španělsku musím nechat jednu věc - mají zatraceně drsnýho guvernéra. To jak se dostal z toho výtahu saakra, takový politiky bysme tady taky potřebovali. Každopádně, i když se mi tahle epizoda docela dost líbila, pořád mě děsně sere. Je to prakticky pořád to samý z prvních sérií furt dokola. Vyberou nějaký dobrovolníky (sice tam byli tentokrát nastrčený, což je fakt dobrej nápad), akorát místo po prachách jdou teď po zlatě. Ta scéna, když se tam potápěli, byla ale fakt úžasná, to uznávám. Akorát fakt nechápu, proč si ten cápek, co to tam svářel, nenasadil potápěčskou masku hned. Asi si uvědomil, že tenhle heist je od začátku pěknej výmrd a nemá vůbec smysl, tak to chtěl skončit.. ¯\_(ツ)_/¯ A opravdu nechápu, jakej důvod má Palermo k tomu, aby se choval jako totální idiot, i když má doslova střepy v oku a Tokyo se mu snaží pomoct. Ale to nee on se rozhodne mluvit o jejím rozkroku, ach bože.. Chápu, že nechat si od někoho, kdo to nikdy nedělal, vyndávat střepy z oka, není úplně nejpříjemnější zážitek, ale právě proto by se neměl chovat jako debil ne? Hodnocení: jediný, co tenhle seriál ještě jakž takž zachraňuje, jsou scény s Berlínem a Profesorem/10 ()

Trevor

Ten hlupák čo stojí za týmto seriálom to už naozaj nemôže myslieť vážne...od momentu kedy femme fatale Tokio a Nairobi vtrhnú do kancelárie guvernéra tak táto fraška ktorá už doteraz bola tak reálna ako naháňačky a vyšetrovanie v Kobre 11, Derickovi či Komisárovi Rexovi dostala ešte lepší rozmer, histericky dav rukojemníkov sa v sekunde zaataví 10 cm od zbrane zločinca a netreba zabúdať na najdôležitejšiu časť produkcie fašistovo Španielska, "najhoršie sú tie ruské"...A najlepší strelec Spanielska nedokáže odstreliť Tokio ktorá mieri rôznymi smermi a neukryva sa za rukojemníka. Čím ďalej tým lepšie. Ale ovce dávajú vysoke hodnotenia, ovce čo držali v ruke tak vodnú pištoľ zožerú všetko. Svojim spôsobom tento odpad ľudskej spoločnosti ktorý stojí za týmto seriálom plný nenávisti možno iba ľutovať. Generál Franco by bol na nich nepochybne pyšný... ()

warrenur

Ked nase dve bojovnicky vtrhli do kanclu bol som plny ocakavani, ako vyriesia piatich profesionalnych ochrancov. Priznam, "necakal" som to. ;) Esteze sa dostali nasi "partizani" k sukromnym informaciam o rodine "odhodlaneho" osobneho strazcu guvernera banky. Typek mal kolt ako Tackleberry z policajnej akademie. Tak zvaraci. Vidite deti, aj remeslo vas moze uzivit. ;) Herecky jednoznacne kraluje "zosnuly" Berlin. Nairobine zlate "nausnice" - ingoty by vazili 12,44kg kazda a myslim, ze taka krehotinka by ich asi ani neudrzala. Ten uchop fakt nie je Boh-vie-co. ;) Tvl uz to zacina...viete niekto, ci existuje na youtube zoznam vsetkych hluposti v tomto seriali, pekne pomenovanych a odhalenych v nejakom kratkom 2oj-hodinovom zostrihu? O fyzikalnych vlastnostiach pri "zvarani" sa ani bavit nemusime. Obcas som sa vsak bavil. 45% ()

• Scéna v zatopeném trezoru plného zlatých cihel byla jedna z nejnáročnějších. Náročné bylo nejen stavění scény, která se pak musela celá ponořit do vody, ale komplikace způsobily i molitanové zlaté cihly. Ty totiž začaly pod vodou měnit tvar nebo se vyplavovaly na povrch, a tak musel nastoupit tým vizuálních grafiků, který strávil hodiny a hodiny počítačovou úpravou jedné cihly po druhé. (Sebastian777)
  • V této epizodě je několikrát zmíněna postava James Bond. (ČSFD)
  • Jedná se o jediný díl v této sérii, kdy název epizody obsahuje nějakou číslovku. (ČSFD)