Frajer42

Spoilery! Zatím bezkonkurenčně nejlepší epizoda. Nedovedu si představit, jak moc velká píča musí divák být, aby tomu dal méně než 4 *. Řemeslně i obsahově naprosto vybroušený diamant. Dokonce ani ta parta neherců z FBI této epizodě nedovedla vzít vítr z plachet, a to se snažili opravdu hodně. Co se týče Erica, tak se musím opravit. Tohle není sociopat, ale naprosto exemplární případ psychopata. Předpokládám, že už po předchozí epizodě nebyl nikdo na pochybách, že zde sledujeme dílo totálně narušeného člověka, který vraždí pro radost, než jakýkoli pokus o ospravedlnění si zvráceného vyššího účelu. Teď už se to ovšem zcela potvrdilo. Poprvé opravdu hodně emotivní epizoda, a to na více frontách. Snad i malá slzička mi ukápla, a to jsem velký tvrdý kluk. Nemám, co bych vytknul. Jako největší odborník na této databázi a obrovský nadšenec do kinematografie, se musím přiznat, že mám nepřetržitou erekci, když vidím takhle dobře odvedenou práci. Tato epizoda oslní také velmi citlivým střihem. [95 %] ()