Reklama

Reklama

Dve a pol kačky

  • Česko V husí kůži (viac)
Trailer 2

Obsahy(1)

Tieto vtáky rozhodne nie sú nahnevané, svoj život si užívajú plnými zobákmi. Byť v husej koži je ťažká pohoda, predovšetkým pre gunára v najlepších rokoch. Animovaná komédia Dve a pol kačky prinesie jednému takému gunárovi špeciálnu úlohu. Musí sa začať starať o dve malé kačičky a pomôcť im z bahna, ktoré tak trochu sám spôsobil. Ich spoločné dobrodružstvo ukáže, že rodina môže mať všetky možné podoby aj tvary a dokonca aj perie. A že priateľstvo a rodina je tá najväčšia zábava a jazda. (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (2)

Trailer 2

Recenzie (25)

B!shop 

všetky recenzie používateľa

Uz podle nazvu, kde byly autori bud liny neco vymyslet nebo to ma odkazovat na jeden vyhledavac, plakatu i popisu jsem cekal shit, ale nastesti se zadnej strasnej prusvih nekona. Samozrejme dej je exra stupidni, animace tezce prumerna a vtipy hodne jednoduchy, ale obcas se pobavit da a nekdy dokonce tvurci projevi nejakej ten talent a dovedou udelat napinavou, dojemnou nebo hezky vypointovanou vtipnou scenu, kdy treba pri akci v restauraci jsem si rikal, ze na detskej animak uz to je lehce pres caru. Takze ve vysledku nakonec docela svizna, misty vtipna a pohodova komedie, ktera nestihne nijak vyrazne nudit, ale stejne je to porad jen prumer. ()

Lacike 

všetky recenzie používateľa

Je to taky jednoduchsi animak. Zapletkou to je klasicky road movie v ktorom hlavni hrdinovia (jedna dospela hus a dve male kacky) na ceste do teplych krajin zaziju rôzne zazitky. Nastastie jednotlive epizodky su väcsinou fakt zabavne. Za zaporaka je uz klasicky zakerny kocur, ktory ich chce zozrat. Neviem cim to je, ze v rozpravkach je kocur vzdy za zaporaka, ale kedze kocurov, macky a podobnu haved neznasam, tak som tomu rad a zakazdym si uzijem jak v priebehu filmu prichadza o vsetkych svojich 9 zivotov. Najde sa tu aj par dalsich vtipnych postaviciek z ktorych ma najviac bavila korytnacka. Animacia nie je ohromujuca ako v Pixarovkach, ale ja som s nou ziadny problem nemal. Ze to spoluprodukovali Cinania sa odrazilo aj na viacerych Cinskych ingredianciach behom filmu ako su niektore mena alebo prostredie mestecka. Aj to mi sadlo. Film sa nesnazi tlacit divakovi nasilu nejake moralne ponaucenie. Cely cas je to take strasne pohodove, takze davam silne 3 hviezdicky a mozno po druhom pozreti pôdem aj vyssie. CZ dabing s Petrom Rychlym je fakt vydareny. 7/10. ()

Reklama

Big Bear 

všetky recenzie používateľa

Ačkoliv poslední dobou má odpor k čemukoliv čínskému a uvědomuji si to pokaždé když si nasazuji s nechutí tu odpornou roušku (,,co štve tebe a štve mně'), musel jsem uznat, že se na tohle dobře dívalo. Rychlý docela slušně nadaboval hlavního hrdinu a celé to má celkem spád. Animace jsou hezké, na rozdíl od toho posledního LSD čínského animáku co jsem viděl musím uznat, že dokonce velmi hezké. Co se týče příběhu je to samozřejmě stokrát obehraná karta. Idividuál a sobec je okolnostmi donucen dělat parťáka a doprovod prťatům, což jej změní k lepšímu. Cestou si lecos uvědomí a všichni pospolu zažívají různá dobrodružství a nebezpečí. Sleduje je totiž kočka trpící schizofrénií... Vtipů tam bylo celkem slušně, mně se líbil ten v kurníku od spící kvočny ke spícímu kohoutovi ,,teď ne Stanley, ne před vajíčky! '' :-). Co se táče drobotě co to se mnou sledovala, ta se chechtala skoro pořád a to je ta pravá míra pro hodnocení. Takže házim žabkami 3 žabky. * * * ()

silentname 

všetky recenzie používateľa

"Duck Duck Goose" je asi ukážkovým príkladom filmu, ktorý by som pre svoje určite nevybral. Animácie sú okey, no potom sú tu postavy a príbeh. A nielen mám pocit (ako tu písali asi všetci), že je to plné klišé a absolútne klasické, no dokonca si myslím, že keď si vezmem Penga, tak je podľa mňa absolútne hrozným hlavným hrdinom. Vieme, že sa na konci rozhodne urobiť správnu vec, no nemá absolútne žiadny cit pre zodpovednosť, starostlivosť alebo čokoľvek. A všetko čo robí je v podstate z donútenia a faktu, že nemôže lietať. Jeho hlášky a snahy sú často zúfalé. A hoci je super, že sa ku koncu rozhodne zmeniť, tak jeho osud mi bol úplne ukradnutý. Je to predvídateľné, je to staré a neprináša to nič, čo by sme už nevideli. Zloduch filmu je schizofrenický kocúr, ktorý je viac otravný, než Peng. Jeho hlášky ma nebavia, jeho dizajn je nudný a okrem toho mám tiež pocit, že neprináša do toho nič. Len neskutočne otravné monológy, ktoré ma nebavia po prvých piatich minútach. A naše malé kačky sú inteligentná tínedžerka a malý hladný kačiak, ktorý nevie čo so sebou a furt musí utekať. A čo sa týka husí, ktoré vidíme, tak máme tu veliteľa, ktorý je tvrdý a jeho dcéru, ktorá je tu len preto, aby mal Peng nejakú lásku. Ako som povedal. Nič nové. Len s našim hrdinom a zloduchom to dostáva ešte aj nepríjemný tón, nakoľko sú tak neskutočne odporní. Nie najhoršie čo som videl, ale aj tak veľmi zlé. Svojim deťom, by som to nepustil. Hodnotenie: D+ ()

malylada 

všetky recenzie používateľa

Nic, co by dokázalo diváka animovaných filmů překvapit. Všechno v zaběhlých kolejích, originalitu nehledejte a ani samotné postavičky nejsou nikterak zajímavé. Není tu prakticky žádná přidaná hodnota a tvůrci naštěstí solí jednu akci za druhou, což neustále vyvolává pocit, že se něco děje. Za dva dny si nevzpomenu, že vůbec V husí kůži vzniklo.......5/10 ()

Galéria (89)

Zaujímavosti (2)

  • Původní název filmu Duck Duck Goose odkazuje ke stejnojmenné tradiční dětské hře, které u nás říkáme „Chodí pešek okolo“. Anglické pojmenování pochází z označení hráčů, kterým se říká kachny, kdežto bouchnutý hráč je husa. (raininface)

Reklama

Reklama