Kvôli zlyhaniu systému je vyslaný na základňu tím vojakov. Po príchode však nájdu miestnych kolegov zavraždených. Keď sa budova sama od seba uzamkne, je jasné, že nebezpečenstvo dávno nie je zažehnané. (Marceloo)

borec999

Zaslúžená čierna farba. Režiséra Johna Stockwella aj Wesleyho Snipesa som mal v béčkovej kategórii zafixovaných ako tých nádejnejších a lepších. Toto bola však strašná amatérčina. Námet o hovne, efekty tragické, herci ochotnícki (vrátane Anne Heche ktorá netuším čo tu robí). Hororovo to nefunguje, pretože väčšina scén je na smiech a ako akčný film to nefunguje tiež, pretože väčšinu diania sa nič akčného nedeje a Snipes nedostal takmer žiadny priestor v akcii, čo je pri zvážení ž Wesley vyzeral byť vcelku vo forme až hriech. Stále nechápem ako mohlo duo Stockwell-Snipes vyplodiť tak amatérsky a nudný brak, ako je Armed Response... 1* z milosti a 15%. ()

Morholt

Budu trochu spoilerovat, ale tady je to asi jedno. Parta jelit si medí na základně, když v tom je něco napadne a pozabíjí. Podle všeho je to elitní jednotka, ale člověk by je nenechal hlídat ani invalidního jezevčíka. Ale to je jedno. Přijede druhá parta jelit a když zjistí, že prvňáci jsou po smrti a přežil to jen vězeň Ahmed, pustí si video a zjistí, že je zabilo něco, co není vidět. A tak se po tom začnou pídit. Wesley si tohle za rámeček určitě nedá a Anne Heche už vůbec ne, ale u prvně jmenovaného to určitě není absolutní dno. Viděl jsem ho už v mnohem větších sračkách. Jo, je to příšernost plná ochotníků hrajících debilní postavy, kteří běhají kdesi po základce a hrají si na vojáky, ale když přišla pointa, tak jsem filmu musel přiznat ne úplně špatný nápad, který by stálo za to znovu zpracovat. Za to těch 10%. ()

Marceloo

Vojenský tím prichádza kvôli zlyhaniu systému na základňu. Po príchode nájdu všetkých kolegov zavraždených neznámou silou. Keď sa budova sama od seba uzamkne, je jasné, že nebezpečenstvo ešte nie je zažehnané. - Už podla hodnotenia je jasné, že ide o jeden z najhorších hororov posledných rokov a osobne to môžem len potvrdiť. Už dlho som nevidel niečo tak nezmyselné. Dokonca je pre mňa ťažké uveriť, že čo i len jediný člen obsadenia je profesionálnym hercom. V každom jednom momente, kedy sa stane niečo dôležité, alebo niečo, čo ich má vydesiť, sa postavy rozdelia a každý vojak sa po obrovskej budove potuluje sám, takže už len to naznačuje, aké katastrofálne to je. Akýkolvek horor s lietajúcimi žralokmi od Syfy je lepšou alternatívou. + John L. Armijo + herečka z Nothing Left to Fear + herec z Sharknado 4: The 4th Awakens + herec z Toxin + herec z Kristy ()

kaylin

„Armed Response“ je nudný akční thriller, který v sobě nemá v podstatě nic, proč by stálo za to na něj koukat. Akce je nudná a bohužel ani vyznění příběhu není takové, aby to diváka nějak více zaujalo, natožpak aby měl nějaký větší zájem snímek dokoukat do konce. Je to škoda, ale z tohohle – pokud to vůbec mělo nějaký potenciál – se opravdu nepodařilo vytřískat nic. ()

mzss1 odpad!

|0%| O takové sračce se nedá nijak rozepisovat. Nebylo to ani srandovně ubohé. Občas se tam něco dělo, někdo někoho nezřetelně sejmul, polekal atd. Akce tu skoro vůbec není, pár obyčejných a nezáživných přestřelek. Wesley Snipes je tu úplně zbytečný. Má jediný fight při kterém si nechá dát na prdel – jo, tohle je fakt vrchol. Celé je to tak neuvěřitelně amatérsky natočeno, že to prostě nemůže ani na chvilku zaujmout. ODPAD jak vyšitý! ()