Jaro. Sezóna lásky nastala, což pro školáka Junichiho znamená jediné: Je čas najít si přítelkyni, což v případě stydlivého a nezkušeného Junichiho muže být značný problém. To by ale nesměl mít partu vykutálených kamarádů, kteří mu za jeho zády dohodí schůzku s největší krasavicí na škole. Schůzka totiž dopadne tak, jak nikdo neočekával. (Scalpelexis)

TV spot

Jeoffrey

"Parchanti, kteří na ženu nahlíží jako na objekt si nezaslouží koule" - Slušná myšlenka, kterou bych zrovna v ecchi anime, které je takhle šíleně okaté, vlastně vůbec neočekával. Kde jinde totiž najít dívky, které naplní touhy tak širokému záběru pánského publika? Máme tady velká prsa, opálenou slečnu, lolitku s extrémním poprsím... - prostě solidní záběr, který se naposledy objevil třeba v anime Sin: Nanatsu no Taizai, ale tady jim stačili jen 4 dívky... I zde jsou samozřejmě spoře oděné, nebo ve školních uniformách a sex se tady řeší skoro každou epizodu. Dívky jsou vcelku sympatické a pilně plní své role pro pánské publikum. Já být feministka, tak u tohohle spáchám rituální sebevraždu hodně tupým nožem, protože by mi to asi bylo milejší a nebo možná dle tvrzení autorů zaútočím tím nožem přímo na jejich intimní partie. Fanouškům ecchi se tohle samozřejmě bude extrémně líbit. No pak tu máme pánské osazenstvo, kde je ten hlavní trouba vlastně ještě vcelku snesitelný. Jak by taky nebyl, když jeho kamarády jsou nadržená forma blbého a blbějšího (brýle a blonďák) a jako speciální host je tady naprosto reálný pedofil. Může někoho bavit obtloustlý panáček, jehož "zóna zájmu" nejde přes dvanáct let a který pořád do kola mele ty samé pedofilní kraviny o tom, jak jsou dívky pod dvanáct prostě nej? Tohle nebylo vtipné ani v prvním díle, natož při desátém opakování... Podobně trapně na mě působili i stále další geniální plány dvojice kamarádů, kteří vymýšleli hlavnímu hrdinovi (a samozřejmě i sobě) různé "velmi rafinované" způsoby jak zasunout. A zásun se tu řeší skoro každý díl a slovo panic se opakuje tak často asi jako touhy místního strýčka PedoBeara po nezletilých děvčátkách... Proč si na to tedy koukal? Dobrá otázka. Především proto, že pod vším tím útočením na nízké pudy, repetitivností a hloupostí se skrýval dle mého víceméně průměrný romantický příběh. Taky asi proto, že v téhle sezóně je i tahle šílenost dobrá na zabití času při čekání na podzim a dost možná i proto, že mi hlavní hrdinka přišla vlastně jako docela sympatické děvče. Ale ani tak to nebylo dostačující k tomu, abych se nějak bavil a měl z toho alespoň dobrý pocit. 3/10 ()

Scalpelexis

[Shlédnuta 1. epizoda, drop] Jednoduché. Vložil bych zde 3 tagy: Pantsu, oppai a cringe. Buď jste cílovka anebo ne. Oproti manze anime tlačí více na dospělý materiál, takže je cenzurovaná a necenzurovaná verze. ()

Rachi

Romantika ? Komedie ... ( pár vtipných momentů by se v té změti trapnosti i našlo) Nad tímhle se mohou rozplývat jen pseudo-pubertální ubožáci , kteří tančí radostnou čtverylku nad čímkoliv u čeho je v popisu žánr Ecchi . Dávám jednu hvězdu . A to jen pro to aby mě fanoušci tohohle žánru neukamenovali. ()

Akira777

HAJIMETE NO GAL - je v celku směšný ecchi, který je naprosot typickým anime, kde mi hlavní hrdina leze dosti na nervy. Což je tak max na čtyři hvězdičky, ale po komentáři od Rachi, jsem se rozhodl tomuhle dát 5*. ()

DaweForeman

Po shlédnutí se tak nějak sám sebe tážu, proč jsem vlastně na koukal. Ale důvod je asi jasný - možná jako u každého. Velikým tahákem je ecchi a nic jiného. I když i v tom ohledu to celkem zaostává (obzvláště pokud člověk ještě kouká na cenzurovanou verzi). Po posledním dílu jsem si vzpomněl na High School DxD a řekl bych, že kdybych se podíval na to, tak bych udělal lépe. I když Issei je taky tragéd, tak Junichi je kategorie sama o sobě (tak otravnou postavu jsem dlouho nezažil) - ještě k tomu to jeho jméno samo o sobě je iritující, obzvláště tím pisklavým hlasem a způsobem jak ho prezentuje Yukana. Příběh je vlastně o ničem - tragéd v závěru zůstane tragédem, který si akorát uvědomí, že sex není jediný co chce, ale že má i nějaké ty city a zbytek oddělení je naprosto neexistující (žádná životní moudra, žádná pořádná romantika, nic než plané divoké erotické představy, žádné zvraty a obecně nic, co by si z toho člověk mohl odnést). Co se ostatních postav týče, tak každá postava je svým způsobem extrém sám o sobě s výjimkou dvou, který mi ještě přišli ještě v normě a to Ishida Keigo a Kashii Yui. Animace je celkem slušná a hudba nic moc. ()