Modern Life Is Rubbish

silentname

"Modern Life Is Rubbish" nie je veľmi originálnym filmom a vieme veľmi dobre predvídať ako to nakoniec dopadne, no v jadre ide podľa mňa o relatívne nevinný a príjemný film. A okrem toho obohatený o dobrú muziku, ktorú ma bavilo počúvať. Je tu úplne jasné vidieť, že Liam je chlap, ktorý zaspal v čase a proste odmieta sa posunúť vo svojom živote kvôli zásadám, ktoré dokopy ani nemajú žiadny zmysel. Ja som síce tiež fanúšik muziky a mám kopec albumov zozbieraných na diskoch. A áno, má to pre mňa oveľa väčšiu hodnotu ako nejaká digitálna kópia. Ale postaviť na tom celý svoj život a nebyť schopný sa postarať o svoju priateľku, nedokázať vo svojom živote absolútne nič a iba snívať o tom, že raz so svojou kapelou prerazím je myslenie absolútneho blbca. A musí na to prísť. A keď na to príde, veci sa konečne môžu začať dávať aj reálne dohromady. Takže vo výsledku neškodný film, na ktorom sa mi páči jeho hudba, fakt, že tu nemáme žiadneho zloducha a dáva aj dobrú lekciu do života všetkým snílkom, ktorí dokážu iba snívať. Pretože ak si chceme sny splniť, je treba preto aj niečo spraviť. Jednoduchá myšlienka, ale funkčná. A film ma bavilo sledovať. Hodnotenie: B ()

Mire

Áno, je to obyčajná romanca s predvídateľným koncom, ale z času na čas takýto film poteší a zabaví. Hlavne keď sa točí okolo hudby, mojej obľúbenej tématiky. ()