Kahoko se do světa dospělých absolutně nehodí. Přestože už je na vysoké škole a zrovna v čase, kdy si všichni jejího věku hledají práci nebo už ji mají, ona je stále ještě dítětem. Její matka ji tak ochraňuje před všemi špatnými vlivy, že drahá Kahoko absolutně netuší, jak to ve světě chodí. Matka jí stále vybírá, co si má vzít na sebe, vaří jí, vozí ji na zastávku a zase ji vyzvedává. Kahoko to vůbec nepřijde zvláštní, ale to se začne měnit, když potká spolužáka Mugina Hadžimeho, aspirujícího malíře. (Zíza)

Zíza

Jestli máte chuť na něco roztomilého, myslím, že Kahoko by tohle přání mohla splnit. Herečka Takahata Micuki zahrála naivní Kahoko tak skvěle, že okamžitě stoupla v mých očích. Výborně pojala naivitu a laskavost osoby tak chráněné rodinou, že nikdy nepoznala žádné příkoří, a tak když na ni konečně život začal doléhat, je z toho celá zmatená. Může to tedy vypadat, že Kahoko je jen jednou z dalších hloupých ženských postav, ale já bych se tomu označení bránila. Během celého seriálu můžeme vidět, jak Kahoko dospívá a jak se jí otevírají její vykulené oči. Navíc její chemie s Takeuči Rjómou je výborná. Velmi povedený odpočinkový seriál narážející na téma přílišné ochrany dětí ze strany rodičů, ve kterém zároveň kvete mladá láska a oba dva herci ji skvěle zobrazí. Seriál mi přišel velmi dobře napsaný i zahraný. A rozhodně budu sledovat Micuki i nadále. Pěkné, vřelé, naivní. Člověk má ze sledování dobrý pocit. A to v openingu s Kahočinýma šatama... geniální! ()

Jirka_Šč

Laskavé 4* laskavému seriálu. Bohužel jsem věděl, co Micuki Takahata (Kahoko) jako herečka dokáže, takže pro mě byly nové už jen komediální okamžiky. Ano, určitě se na to kvůli ní vyplatí podívat. Taky postava babičky byla nadstardardní. Vše ostatní na japonské poměry průměr (přestože postavičkám a charakterům, není obecně co vytknout). Momenty, kdy si otec Kahoko něco představuje, ale neudělá, mě po určitém čase začaly iritovat. Na konci se šíleně rozkecávali, některé prvky byly typicky japonsky přehnané. Samotná Kahoko se mi ale líbila, hlavně díky svému vývoji. Vnímal jsem ji jako určitý katalyzátor děje. ■ MV :) https://m.youtube.com/watch?v=k7RzpWzoGow ()

Tsuki

Neuvěřitelně milý seriál, který jsem si vysloveně užívala. Ne u všech japonských seriálů se tak zadaří, ale tentokrát jsem měla pocit, že jsou postavy skutečně dobře obsazené. Především Takahata Micuki v roli Kahoko (v jiné roli jsem ji bohužel zatím neviděla, ale tady se zdálo, že jí role naivní, opečovávané a láskyplné Kahoko dokonale padne), dále také rodiče Kahoko, babička… a samozřejmě Mugino-kun, kterého hrál Takeuči Rjóma. Dvojice Takahata a Takeuči měla výbornou chemii a byla radost sledovat jejich výměny. Stejně tak seriál dobře táhne samotný vývoj Kahoko. V tomhle směru mi přišel seriál hezky vystavěný. Zároveň to od začátku ozvláštňuje a dotváří narace otce Kahoko, který sleduje vývoj své dcery a potýká se s vlastními pocity ohledně toho, jak si stojí jako otec a „hlava“ rodiny. Neříkám, že by všechny postavy byly prokreslené do hloubky (seriál obsahuje hodně členů Kahočiny rodiny a pár z nich jsou spíš takové „figurky“), ale minimálně u těch hlavních to funguje. Seriál dobře „šlapal“ téměř až do konce, kde mu bohužel došel dech. Což je trochu škoda. Poslední díl musí zákonitě přijít nějaký „happy end“, to je asi všem jasné, ale z nějakého důvodu už se obešel bez čehokoli zajímavého, postrádá jakékoli překvapení či nápaditost… Takový „happy end“ na sílu, z nutnosti. Vše se zázračně vyřeší, překážky zmizí, stejně tak emočně je to najednou prázdnější. Snad i proto mě ten konec trochu mrzel. Když ale pominu slabší konec, jde rozhodně o nadprůměrný a velmi příjemný zážitek, ve kterém se najde spousta pěkných momentů. ~(4,2)~ ()