Bohyně Bai Qian se setká s bohem Ye Hua a zamilují se do sebe. Jejich láska je podrobena těžkým zkouškám po tři lidské životy. A každý z nich je něčím význačný. (Netflix)

skretik

krasny serial, na zaciatku som.nebola presvedcena, ze sa mi to bude pacit, prvych par epizod som pozerala s nezaujmom a potom ma to vtiahlo do deja... a ten popis je fakt mimo, ako pise uz katka232 😂 ()

Katka232

Popis seriálu je trochu mimo. Chtělo by to trochu doplnit, nebo to vidět. Po ničivé válce zaplatily nesmrtelné kmeny vysokou cenu, aby zapečetil pána démonů Qing Canga, obětí se stává bůh války Mo Yuan. O 70 000 let později, ve snaze znovu zapečetit pána démonů, který se chce osvobodit, kdy pán démonů poráží Bai Qian byl uspán a i síly se vzpomínkami byly odejmuty Bai Qian ( Yang Mi ) a byla poslána do smrtelné říše, aby podstoupila soud jako součást jejího vzestupu k vysoké bohyni. Žije jako smrtelná žena a setká se s Ye Hua ( Mark Chao ), když je poslán do smrtelné říše, aby se postaral o zlatou lví bestii démona, která způsobuje zmatek. Oba se nečekaně zamilují a Ye Hua jí dá jméno Su Su a ožení se s ní. Aby se zabránilo tytéž tragédii (která se stala Sang Ji a Shao Xin), se Ye Hua pokouší předstírat svou smrt a skrývá Su Su před devíti nebesy, zejména poté, co otěhotněla. Plány Ye Huy však byly nakonec zmařeny a Su Su byla přiveden do Devíti nebes. Su Jin ( Huang Mengying), která žárlí na lásku Ye Huy k Su Su, úmyslně mezi nimi vytvoří řadu nedorozumění a způsobí, že Su Su přijde o oči. Myslí si, že ji zradil Ye Hua a tak zničená Su Su skočí ze Zhu Xian terasy, což je smrtelné pro všechny smrtelníky. Namísto umírání, je pečeť jejích vzpomínek a síly porušena, čímž se Su Su vrátí zpět do svého postavení bohyně jako Bai Qian. Protože se Bai Qian nedokáže vypořádat s psychologickým traumatem, požádá Zhe Yana o jeho lektvar zapomění, aby po navrácení jejich sil vymazal všechny vzpomínky na události a ona zapomněla na všechno, včetně setkání s Ye Huou. O tři sta let později se Bai Qian a Ye Hua znovu setkávají jako božstva. Další život, jiný svět, Ye Hua uznává Bai Qian jako ženu, kterou miluje, ale ta zůstává lhostejná, protože ho nepoznává. Ye Hua začíná pronásledovat Bai Qian podruhé, aby znovu získala své city a nakonec uspěje, když je vyžadován důkaz jeho lásky. Od začátku do konce plyne čas a linie jejich osudů se stále kříží: spletení tří životů a tří světů a cesta broskvových květů. No a možná stojí za zmínku, že již zde se začíná odehrávat další příběh Don Huy Di Jun a Bai Feng Jiu, kdy on je bohem vesmíru, ona princeznou- devítiocasou liškou z liščího kmene. A toto vyústilo v pokračování s názvem Three Lives Three Worlds, The Pillow Book. ()

Agape

krásné epické drama Eternal Love, které určitě potěší fanoušky fantasy orámované užasnou hudbou International Master Orchestra hlavní skladbou Wu Wang Hai (Pei Le) ()