Tom a Jerry: Willy Wonka a továreň na čokoládu

• Slovensko Tom a Jerry a Willy Wonka (viac)

Vydejte se spolu s Tomem a Jerrym za sladkým dobrodružstvím v klasickém příběhu Willy Wonka a továrna na čokoládu. Dobrosrdečný Charlie Bucket prokáže Tomovi a Jerrymu laskavost. Jeho noví přátelé se mu pak snaží jeho pomoc oplatit: opatřit mu zlatý kupón a zajistit mu tak návštěvu Wonkovy kouzelné továrny na čokoládu. Uvnitř na ně čeká „svět fantazie“ plný oslnivých zážitků pro oči a škádlivých popěvků pro uši. Dokážou Charlie a jeho kamarádi odolat lákavým nástrahám Wonkovy lahůdkové říše? Vychutnejte si tuto nadčasovou klasiku pro celou rodinu – nyní s příchutí Tom a Jerry! (Magic Box)

HJ-FILIP

Viděl jsem v Regiojet autobusu. Netušil jsem, že je točený podle hraného filmu. Párkrát jsem se zasmál, jsou tam vtipné hlášky. Jako animák je pro menší děti určitě o mnoho stravitelnější než hraná pohádka - spíše pro dospělé. ()

victim42

Nenudí. A je to úplně zbytečné. Tom a Jerry v ději nic nepřinášejí, vše se odehrává přesně v kolejích originálu. Naschvál pro ně vytvoří zádrhel, který je nechají zahladit. Najdou ztracené pantofle a lístek, zmáčkou tlačítko... Pokud myslíte, že vaše děti nemají mentální kapacitu na Willyho Wonky a továrny na čokoládu, nepodceňujte je. Já to jako malý zbožňoval, i když mi to dalo víc zabrat. ()

ostravak30

Toma a Jerryho jsme jako děti milovali a pamatuju si, že tenkrát na Primě běželi jejich seriály v podvečerních hodinách. Jejich popularita byla obrovská. Dnes už zdaleka takové slávy nedosahují v konkurenci jiných animáků. Příběh továrny na čokoládu Willyho Wonky jsem poprvé zaznamenal až díky filmové verzi s Johnnym Deppem. Příběh v animované podobě je vlastně, až na pár odlišností, nezměněn. Pouze je doplněn o slavnou dvojici kočky a myši. A kdyby tam nebyli, tak se asi nic nestane. Jejich klasické honičky a naschvály sice pokračují, ale ve stínu celého příběhu prostě nedosahují správné intenzity zábavy. A nepomáhá tomu ani hudba, která v českém překladu není zcela líbivá. Pomohlo by ji pustit v originále s titulky, což je zase nesmysl vzhledem k faktu, že se jedná o pohádku. ()

pafka

Jo, pobavilo. Ale preci jen Tom a Jerry provadeji uz notoricky znamym pribehem, jsou na vedlejsi koleji a vy hlavne hledate rozdily od filmu hraneho, kteremu se jen tak neco nepriblizi. Pokud to neuvidite, o nic neprijdete. Je to jen vypln spatneho pocasi bez nudy. ()

mikehoblog

Opravdu nic speciálního... I na dětský film je chování postav prazvláštní, dialogy nezajímavé a naivní... A v českém dabingu tomu nasazují korunu naprosto zoufalé překlady písniček. Nikdy více. ()