Bawoonti heonteoseu

• Južná Kórea 바운티 헌터스 (viac)

Li San (Min-ho Lee) a Jo (Wallace Chung) jsou bývalí agenti Interpolu, kteří se nyní živí jako bodyguardi. Kvůli Sanově bezstarostnosti se jim ale moc nedaří. Zachránit je má nový případ, kdy si je najme reportér, aby ochránili jeho informátora. V tu chvíli se však vše zkomplikuje a oni skončí jako podezřelí z bombových útoků na hotely. Aby očistili svá jména, spojí se s týmem lovců odměn a vyráží na hon za pravdou. (LangiJ)

LangiJ

Pohodová akční komedie s Lee Min-hem. Děj není nijak složitý, ale pořád se něco děje, takže jsem se bavila a u některých scén se i nasmála. Wallace Chung a Fan Siu-wong parádně perlili. Na jeho "To byl můj první polibek, oppaaaa!" hodně dlouho nezapomenu :) Vtipné scény a slovní přestřelky střídají ty skutečné s pistolemi, souboje, honičky a výbuchy. Záporák byl sice správně šíleně ujetý, ale v některých scénách mi přišlo, že přeci už jen moc tlačí na pilu. Ale co, ostatní super, tak přimhouřím oko. Hodně se mi líbily lokace a bombový ohňostroj za doprovodu písničky Time to Say Goodbye od Andrea Bocelliho & Sarah Brightman byl prostě paráda. Přeloženo. ()

kaylin

Kdyby se tvůrci trochu krotili v tom, jaká z toho nakonec vylezla stopáž a místo toho zkusili ještě víc akce, ještě víc šílenějších scén, tak je to paráda, mnohem zábavnější, s lepším drivem. Takhle je to místy hodně utahané, ale svou funkci to stejně plní. Příjemný moderní retro film ve stylu "Mission: Impossible" ()

Lacike

To ma zase EvilPhoEniX nalakal vdaka slusnemu traileru na riadnu volovinu. Film som vydrzal sledovat 20 minut a potom som preklikal akcne sceny. Nemam sajnu o co tam islo. Nejaky mladici tam neustale kecali a snazili sa o humor, ale ten isiel uplne mimo mna. Bohuzial aj akcne sceny su pojate v nenarocnom style, takze nielen bitky ale aj nahanacky a zrazky aut postradaju tvrdost a pôsobia umelo a trikovo. Proste ma to vôbec nebavilo. Kedze som film nedopozeral, tak ho neohodnotim, ale keby mi Arnie drzal nad hlavou gulomet, ze ho fakt musim ohodnotit, tak by som dal asi 1* za nejake tie fragmenty bitiek. ()

Hollohlaway

Vážně nesmyslný děj plný nelogičností a zmatků. Pro ztřeštěnou asijskou poetiku mám pochopení, ale tohle nemělo hlavu ani patu. Připomínalo mi to Spy kids na steroidech , barevné, dětinské a plné technických udělátek a la Mission Impossible. Občas slušná akční scéna a asi dva vtipy. Hořké zklamání. ()

EvilPhoEniX

Tohle mi vůbec nesedlo. Celý film je pojat tak infantilně a trapně, že jsem se místy až styděl. Divná technologie, nefungující humor, je to celé až moc barevné a přeafektované, zkrátka to má vše, co akční film nemá mít s divným záporákem včetně. Překvapily snad jen slušné souboje, na které se dalo koukat, zbytek skutku jak ze Spy Kids. 40% ()