Návrat oblíbeného seriálu. Nové problémy a životní lekce studentů, kteří čelí nástrahám dospívání. (Netflix)

Nam.94

Milujuuu, extrémně úžasný herci, skvěle napsaný scénář, vtipy které pobavily, správná dávka romantiky..g Po dlouhé době si mě získala i hlavní hrdinka kterou ztvárnila Kim Se-jeong takže to je velké plus, hlavní hrdina v podání Kim Jung- hyuna se do role opřel a všechny scény si ukradl pro sebe se mi zdá:D týpek je hrozně sympatický a i přes počáteční "nepříjemný" úšklebek který se všem nemusí líbit si vás získá. Druhá hlavní dvojka o Namjoo a Dae-Hwi hmm.. nezaujalo mě to tolik, ani jednoho z nich jsem si mezi oblíbené herce nezařadila:D za to tam bylo několik postranních herců co se fakt předvedli, jejich třídní učitel<3, policistka či zpěvák Rowoon, i když u toho jsem upřímně doufala že bude mit více místa zazářit (byl tam dohromady za těch skoro 17 hodin jen 7 min, nelžu všechny scény s ním mám uložené a je to fakt jen 7 min) takže to mě dost zklamalo. Jinak ale doporučuju, jednoduchý příběh s milými herci kterým budete celou dobu držet palce, originální příběh, chemie mezi hlavním párem fungovala perfektně, dějová "odbočka" ke smrti kámoše Daehwiho a Taewoona byla velmi zajímavě vymyšlená a svým způsobem srdcervoucí. Doporučuju! Nebudete litovat:) ()

• Nabídku hlavní ženské role odmítla jihokorejská herečka Yoo-jeong Kim. Kdyby ji totiž přijala, mohla seriálovou postavu Eun-ho Ra ztvárnit ona. Prostor tak dostala do této doby zcela neznámá herečka Se-jeong Kim. (Conspi)