silentname

"Tater Tot & Patton" je vskutku zaujímavou malou drámou, ktorá sa sústredí hlavne na dvoch ľudí. A ja si myslím, že to celkom funguje. Okrem toho som mal opäť možnosť vidieť Jessicu Rothe, čo je celkom super. A myslím si, že sledovať túto dvojicu je veľmi zaujímavé. Je super vidieť ako sa vzťahy môžu postupne vyvíjať. Ako to môže začať ako absolútna pohroma a môže sa to postupne zmeniť na celkom dobré priateľstvo. A myslím si, že obaja v sebe ukrývajú určité udalosti, ktoré ich dosť pozmenili a spravili z nich ľudí, ktorí sú teraz. A hoci by to obaja chceli zmeniť, niekedy je proste ťažké sa cez veci preniesť a hľadáme riešenie v skratkách. Som rád, ako sa tvorcovia postavali k Andie, lebo hoci na začiatku pôsobí ako typická americká tínedžerka, tak ku koncu filmu sa za nej stane skutočne silné a odolné dievča, ktoré sa bude schopné postarať aj o svojho strýka, ktorý by sa najradšej tváril, že žiadnu pomoc ani nič nepotrebuje. Neviem čo viac ani k tomu treba napísať a tak tu koment uzavriem. Malý film, ktorý veľa slov nepotrebuje, ale určite zanechal dobrý dojem. Hodnotenie: B+ ()