Vystupuje 30 vítězek mezinárodní soutěže krásy, z Anglie, Skotska, Irska, Austrálie, Nového Zélandu, Jižní Afriky, Kanady a USA. Dívky cvičí v plavkách, jezdí na kole, líčí se v šatně a asi málokdo čte titulky, které přes to běží. Larry Williams (Robert Armstrong) odchází z basy, bere si věci a pozdrav: „Na shledanou,“ od dozorce ho moc netěší. Když taky čerstvě propuštěná podvodnice Jean Strange (Gertrude Michael) ve vlaku vyslechne myšlenku na využití olympiády v Los Angeles, zapojí se do projektu. Larry už nechce prodávat falešné naftové vrty jako posledně, ale bude se věnovat zdraví a kráse. Připojí se i parťák Dan Healy (James Gleason), na závodech si vyberou vhodné celebrity, amerického plavce Dona Jacksona (Buster Crabbe) a britskou skokanku do vody Barbaru Hilton (Ida Lupino) a vydají první číslo časopisu „Health and Exercise“.
Následuje předražené rekreační středisko, rovněž pod záštitou dvojice medailistů, mezi kterými se rozvine romantický vztah. Když ale parta zbohatlíků opije Barbařinu nezletilou sestřenici Sally Palmer (Toby Wing) a ta jim ve spodním prádle tančí na stole, Barbara se naštve (film je natočen těsně před zavedením Haysovy cenzury) a celý projekt začíná mít vážné problémy. Dobová komedie se skoro spartakiádními vystoupeními mnoha mladých mužů a žen v těsných cvičebních úborech. (Peabody)

nanamarak1

Vlastně takový meziválečný soft porno; hlavně ke konci je to defilé mužů a žen ve velmi úplých trikotech. Díky bohu se ten film však nebere vážně a v první půlce obsahuje několik vtipných hlášek a scének (Up! Up!). Režisér Kenton (který mimo jiné natočil vynikající adaptace Wellssova Ostrova dr. Moreau Island of Lost Souls) rozhodně nic nepokazil. Nejlepší na snímku je pak bezesporu Robert Armstrong v roli tak trochu (s)prostoduchého podvodníčka; jeho herecký projev se mi líbil už v King Kongovi a tady hraje úplně stejně. A teď mě omluvte, už musím jít spát, abych byl v šest ráno na cvičáku. Nechci, aby si pro mě přišli namakanci v šortkách! 55% ()

Peabody

Dobová romantické komedie se zpěvy a tanci s motivem tria podvodníků.  Zejména na začátku je hodně vtipných hlášek mezi komplici - Seděla jsem kvůli tvým naftovým vrtům 18 měsíců. No ale já nevěděl, že v těch vrtech není nafta. To možná ne, ale moc dobře jsi věděl, že tam nejsou řádné naftové vrty.  Ani ne 16 letá Ida Lupino ještě v blond přelivu rozhodně nevypadá nezletile a baví mne, že její nezletilou sestřenici hraje dívka o tři roky starší.  Pak je tu trocha nezvedeného života (brzy to Hays Code zarazí), nemravnosti jako nezletilá ve spodním prádle. I těch plavek je tu dost a při pochodech s vlajkami mně to lehce evokovalo filmy Leni Riefenstahl taky o olympiádě. ()

vitekpe

Napada me vystizne slovo "spicy". :) Tyhle pre-code komedie jsou proste neskutecny. :) Do toho blondata Ida, blondata Toby Wing, drza Gertrude Michael, plavec Buster Crabbe...zkratka ja se bavil vyborne. ()

Lima

Perlička vytažená ze Cinemaggedonu. Retardovaná zábava, která vznikla jenom proto, aby se ve filmu při defilování v plavkách ukázalo všech 30 vítězek a vítězů soutěží krásy z celého světa. První půle je celkem fajn. Skrze překrývané dialogy se tu překvapivě sype jedna vtipná hláška za druhou, řeší se zakládání časopisu ´Health and Exercise´, jeho business plán a nakonec nápad, vytvořit na území nazvaném ´Health Acres´ něco jako centrum krásy a zdraví. Ve druhé půli se tu 10 minut cvičí v plavkách něco jako spartakiádní čísla, vítězové krásy – páry v plavkách - pochodují se s vlajkami jak při olympiádě na stadionu, na večírky se chodí v županu a ve spodním prádle (asi je to zdravé) a v rámci denního programu jsou hosté nuceni cvičit, aby byli fit a věčně mladí. Prostě kult krásy a mladosti jako náboženství a celkově jeden velký 80-ti minutový filmový bizár. ()