Dynastie

USA, (2017–2022), 76 h 52 min (Minutáž: 41–43 min)

Brianna Lynn Brown, Alan Dale, Elizabeth Gillies, Rafael de la Fuente, Nathalie Kelley, James Mackay, Robert Pralgo, Robert Christopher Riley, Grant Show (viac)

Carringtonovi a Colbyovi za pomoci svých potomků v současné předělávce klasické večerní telenovely opět soupeří o to, kdo získá moc nad rodinným bohatstvím. (Netflix)

Recenzie používateľa Mr.Ward k tomuto seriálu (3)

Dynastie (2017)

Dokonalé quilty pleasure. Jelikož jsem vyrůstal na Melrose Place, Beverly Hills a podobných seriálech z dnešního pohledu nekoukatelných, tahle podoba seriálu, kde je vše co má být v moderní verzi, spousta intrik a humoru, mě opravdu baví. Velká oddychovka pro odpočinek na gauči. Nebere se to moc vážně, takže ani vy to tak nemůžete brát. Stačí se jen bavit :-) ()

Série 1 (2017) (S01)

Série 2 (2018) (S02)

Opět plný počet a mé největší guilty pleasure pokračuje! :-D ()