Dračie srdce 4: Bitka o srdce

• Česko Dračí srdce: Boj o trůn (viac)

Uplynuli už dlhé roky od chvíle, čo sa majestátny drak Drago stal priateľom kráľa Garetha. Keď kráľ zomrie, jeho dve vnúčatá - dvojčatá Edric (Tom Rhys Harries) a Meghan (Jessamine-Bliss Bellová) - využívajú svoje vrodené dračie sily na to, aby neustále spolu zápasili a získavali výhody vo vzájomnom boji o trón. Drago sa márne snaží ukončiť večnú rivalitu medzi súrodencami, keď zrazu všetkých ohrozí nové nebezpečenstvo a neznámy nepriateľ ukradne Dragovi zdroj jeho dračej sily - ohnivé srdce. V stávke je osud celého kráľovstva, ktoré nemá kto ochraňovať. Dvojčatá musia konečne ukončiť svoje šarvátky a spojiť sily proti spoločnému nepriateľovi. A tiež nájsť spôsob, ako zachrániť Draga a kráľovstvo. (TV JOJ)

ARI50

Čekal bych že postupem roků příjde nakonec bomba podívaná a ne hadrová akce no ale ve finále sem nic od toho už nečekal takže ušlo. ()

JohnCZ

Oproti akčnější trojce je tohle o pěkný kus slabší. Herecky, dějově i režijně a závěr úplně trapně vykrádá originál. Jinak je to ale klasické béčko se slušně vyvedeným drakem. ()

Ryuuhei

Podle mě mnohem lepší, než Čarodějova kletba. Líbila se mi temnější atmosféra, i příběh rozhádaných sourozenců - skutečnost stojící za jejich odloučením byla odhalována postupně a nic nebylo takové, jaké se mohlo ze začátku zdát. Opravdu jsem se bavil, nechával se neustále překvapovat a dokonce i napínat. Snímek se samozřejmě nesl na levnější rovině, takže nenabídl kdovíjakou filmovost, ale v rámci rozpočtu předvedl až překvapivě dobrou práci - opět dobré kostýmy, výběr prostředí, ale i digitální efekty. Oheň v rukách hrdinky působil přirozeně a to samé starý známý drak. Bitvy tentokrát taky nenabývaly tolik LARPovitým dojmem a to hlavně díky docela zajímavému střihu a prací s kamerou - vyšší rozpočet byl oproti trojce znát. Jsem nakonec hodně spokojen, od značky jsem žádné zázraky po předchozím dílu neočekával, ale naopak se dočkal opravdu zajímavě podaného pokračování. ()

iXtr3m3

Preboha, toto už nemohli myslieť vážne. Veď to malo súboje aj efekty pomaly ako kedysi v dobrodružstvách Herkulesa alebo Xeny. Toto už viackrát nie. Pozreté rýchloposuvom a aj tak to bol zaberák. ()

Ashar

Jako malé děti. Král pitomec, co se stále předvádí a jeho sestra ještě větší blbka, která nestihla dospět. Drago to prostě už nezvládal. ()

Wallis3

Přímočaré, s nijak neuchvacujícím dějem, a to vykrádání konce prvního Dračího Srdce a pointy draka bylo vyloženě trapný. ()

soukup_b

Tohle je buď průměrná pohádka pro děti a nebo debilní fantasy film. Doufám, že se jedná o první možnost a dle toho i hodnotím. Jestli se mýlím, hodnocení by samozřejmě bylo nižší. ()

argus123

Film bol vskutku napínavý do poslednej chvíle, rozuzlenie príbehu bolo velmi prekvapujúce a som rád že 4 diel prekonal príbeh tretieho diela. Taktiež spracovanie draka bolo vynikajúce, a take male + bolo aj trochu humoru zo strany Edrica. Celkovo za mňa 4* Takže nechapem negativne komentáre k tomu filmu, scenar, režia, strih aj kamera boli perfektné. ()

goauld

Takové jako "dětské"... I ten drak se občas choval jako mopslík před svou boudičkou... Ale páč já draky rád tak mu to prominu a alespon za něj bude jedna hvězdička k dobru. ()

milos.bradik

Taková normální pohádka. Prakticky průměr. Král, královna, drak jako obvykle, ale ten mladý král byl tak nesympatický blbec, že si to víc než 50 % nezaslouží. ()