Hannah Swensenová je nadšená, když je vybrána jako host do první televizní soutěže v pečení. Poté, co je však její kolega z poroty Leonard Bishop nalezen zavražděný, Hannah opět vezme pátrání po vrahovi do vlastních rukou. Královna pečení a majitelka pekárny Hannah Swensenová (Alison Sweeneyová) má v ospalém minessotském městečku zrovna plné ruce práce s něčím mnohem větším, než je těsto na sušenky. V tom je však jeden z porotců její první televizní soutěže v pečení v noci před semifinále nalezen mrtev. A protože vše nasvědčuje tomu, že jsou v ohrožení i další porotci, přijde Hannah vhod její talent na vyšetřování zločinů, zvláště když je sama členkou poroty a mohla by se stát další obětí. Společně s detektivem Mikem Kingstonem (Cameron Mathison), se kterým začala po několika “striktně pracovních” dobrodružstvích konečně randit, Hannah odstraní všechny překážky ve snaze zjistit, kdo zavraždil nevrlého středoškolského trenéra Leonarda Bishopa. (HBO Europe)

Jadro

Takže vrahom je Maison!!! Jediná hviezdička za prirodzenosť prostredia, inak totálna sračko-nuda typu: neverím jej/mu, podĺa mňa to je.... booože no nepozerajte to, totálna strata času... Neskutočne nahnevaný som, nadhodnotených 10%. ()

Aceboris

Čo dodať , bol som donútený , alebo skôr zo zľutovania ma moja polovička nahovorila na tento skvost . Najlepšie bolo však to , že ja som pozeral a ona spala. Hneď od začiatku ste tušili kto bude obeť a aj vraha ste uhádli nakoľko tých postáv tam nebolo veľa. Plytké tak ako väčšina veci čo robí Hallmark. Pozrieť sa to dalo , ale pri otázke či si pozrieme ďalšiu časť som skoro skolaboval . Za mňa 1/10 ()

chrispe

Mám za sebou vícero shlédnutí, protože v televizi to jezdí co chvíli, musím říct, že pod tři hvězdičky nepůjdu a nezachovat si tu špetku objektivity, kterou mám, protože je to přece jen televizní film, slabá průhledná detektivka a líbivá romantika - ale nepřehnaná, asi bych uvažovala i o čtyřech, ne-li pěti. Protože... musím se vám přiznat, mě To je vražda, napekla vždycky zaručeně hodí do pohody a prostě jsem si to zamilovala. #teamNorman ()