Připravte se na Intergalaktické hry, přátelské utkání, které se snaží šířit mír po celé galaxii. Jenže v podání zúčastněných týmů se z nich může stát pěkná divočina! Dokážou Superhrdinky v souboji s Korugarskou akademií a týmem Dračic získat vítězství pro domácí? Přidejte se k Wonder Woman, Supergirl a Batgirl a zkuste spolu s nimi čelit ještě mnohem větší výzvě mimo sportoviště – jedno z družstev má totiž pro účast v soutěži také jiné, zlověstnější důvody. Je čas na zbrusu nový animovaný snímek DC Supehrdinky! (Magic Box)

NinadeL

S nápadem DC Super Hero Girls, který má na svědomí Shea Fontana, mám zásadní problém. Záměr je sice jasný a ekonomicky logický. DC potřebovalo vytěžit více ze svých postav a chtělo dopřát cosi nového segmentu, který je dlouhodobě zanedbávám. Takže ok, dívky potřebují co nejvíce nového a moderního obsahu pro svůj věk a mnoho a mnoho potencionálních vzorů a DC středoškolačky jsou skutečně velmi pestré, zábavné... ale je v pořádku mít dětské verze postav, které v dospělých komiksech zosobňují bohyni války, nerozpakují se loupit, vraždit atd.? Aby byl můj příklad srozumitelnější, opravdu byste chtěli dětskou verzi Hannibala Lectera? DC je zvláštní svět, ve kterém existují i takové věci jako předškolní verze jejich hrdinů, Tiny Titans, ale kdo je ve skutečnosti jejich cílovka? Skutečné děti nebo poučení zralí fanoušci? Navzdory tomuto paradoxu DC Super Hero Girls okupují naše hračkářství a nově také DVD trh. A koneckonců musím uznat, že jejich 2D filmy jsou přeci jenom lepší, než Lego verze. Ale i tak bych byla radši, aby malý holky měly za vzor někoho jiného, než je teen Harley Quinn nebo Katana s Catwoman. ()

majo25

Na prvý pohľad vyzerá animák ako feministický brak. Obávam sa, že aj na druhý. Dievčatá so superschopnosťami zachraňujú chlapov z pekérnych situácií, tí im dobreže nebozkávajú ruky. Akému cieľovému publiku môže byť určený? Rozhodne detskému, infantilnosť, neoriginalita a prvoplánovosť z neho len tak sršia, dospelé ale aj tínedžerské publikum nemá príliš čím zaujať. Ale pre chlapcov? - tým sa páčia superhrdinovia muži, kde chcú byť ako oni. A malé dievčatká zaujíma asi všetko iné, len nie tieto komixové záležitosti. Pri animácii nie je veľmi čo hodnotitť, skratkovitá akcia nemá čím zaujať, humor iba ak infantilný a príbeh s porovnávaním síl formou olympiády je typicky americky klišoidný. Ešteže stopáž nie je dlhá. ()

JohnDark

Superhrdinky: Intergalaktické hry - Super Hero Girls: Intergalactic Games, Animovaný rodinný, USA 2017,  R: Cecilia Aranovich Hamilton, H: Yvette Nicole Brown, Greg Cipes, Jessica DiCicco, John DiMaggio, Mae Whitman, Teala Dunn, Anais Fairweather, Josh Keaton, Nika Futterman, Romi Dames, Grey Griffin, Danica McKellar, Fred Tatasciore, 40% ()