An Open Secret

Vyšetrovanie obvinených zo sexuálneho zneužívania tínedžerov vo filmovom priemysle. (dwdb)

ChArLeNe

Bieli pedofili si veselo pobehujú po Hollywoode, ale média a verejnosť ide lynčovať mŕtveho muža bez dôkazov podotýkam, čisto len hon na čarodejnice. Prečo sa nezameriať na pedofilov, ktorí môžu práve v tomto momente zneužívať nejaké dieťa? Priority ľudia. Teraz k samotnému dokumentu: Spracovanie mohlo byť lepšie. Polovicu stopáže som nevedela, o kom sa rozpráva, rovnako nerozumiem pointe toľko veľa stopáže venovať rodine chlapca. Najzaujímavejšia časť bolo vyšetrovanie. A to, čo si z tohto dokumentu odnášam je to, že po Hollywoode behajú usvedčení sexuálni delikventi, ale ututláva sa to, média neinformuje o bielych pedofilov, a nie sú žiadne zákony ochraňujúce deti v hollywoode. Kedy sa stiahnu z trhu filmy Romana Polanskeho, Bryana Singera a spol? Usvedčení pedofili a stále režírujú. ()

Soundtrack

Docela ironické, že dokument o zneužívání ve filmovém průmyslu má na filmové databázi jen 11 hodnocení a různé dokumenty o kdejaké kravině mají mnohonásobně vic. Jako by to samo potvrzovalo teorii, že tyto zločiny někdo tutlá a taky, že to lidi prostě moc nezajímá nebo to nechtějí slyšet. ()