Pátý ze šesti filmů s postavou hodného lékaře doktora Paula Christiana (Jean Hersholt) z malého města River's End. Ten se snaží pomoci nadanému mladému nadanému houslistovi Billy Stanleymu (Schuyler Standish). Jeho matka Mary (Fay Wray) před ním skrývá tajemství jeho otce a mladíka to frustruje. Před dvaceti lety studovala hudbu v Paříži, vdala se tam za slavného houslistu Antoina Pirelle (Walter Woolf King), otěhotněla s ním, rozvedla se a vrátila do Států. Po této dramatické epizodě klidně žije jako učitelka hudby. Pak u města náhodou havaruje letadlo a na jeho palubě je Pirelle, náhodou ho ošetřuje Dr Christian, který ho pozná. Jak teď ale dát dohromady matku, syna a otce, který navíc vůbec neví, že syna má, Mary mu to totiž zatajila. (Peabody)

Peabody

Muzika je docela pěkná, a Fay Wray mám docela rád /i zde jí to velmi slulší, i když by mne zajímalo, kde učiotelka hudby na malém městě bere peníze na kloboučky a kožešiny), ale melodramatičnost je obtížně zkousnutelná. Náhodnost, s jakou slavný virtuos havaruje zrovna u města, kde náhodou žije jeho bývalá žena se synem a náhodou ho ošetřuje a pozná lékař, který ženu i syna zná, je za hranicí nějaké uvěřitelnosti.  Moudrá hospodyně doktora je taky síla, když vysvětluje, že ženy nepoužívají mozek a jsou jen uzlíček citů. No a protivná legrační malá holčička je taky děs běs. Rozhlasový přenos s malým virtuosem, kde u přijímačů sedí a brečí snad celá rodina i doktor je taky síla, i když ten kluk není špatný. ()