Sara, Kreizler a Moore odcestujú do Brooklynu. Tam odhalia stopy, ktoré vedú k vrahovej temnej minulosti. (Arsenal83)

Anderton

Zhodou okolností by mali byť traja hrdinovia a Byrnes jeden tím, avšak ako sa dalo predpokladať, ten druhý si bude chcieť všetky zásluhy privlastniť sám a tak vymyslí inak celkom chytrý plán. Len je otázka, či ho náhodou páchateľka a jej "milý" ľahko neprekuknú. Dostávame sa do Brooklynu, čím sa séria trochu osviežuje, čo je rozhodne fajn. Samozrejme Libby sa ubytuje priamo pred Brooklynským mostom, aby sme nemali žiadne pochyby. Hurá do finále. ()

Trevor

Vďaka Kreizlerovi sa podarí Sarah zistiť kde sa nachádza Libbyno dieťa. Túto informáciu chce byrnes využiť k tomu aby Libby vlákal do pasca a o svojom zámere Sarah pochopiteľne nepovie...mladá sebavedomá žena Sarah, zlý bývalý policajný dôstojník biely muž Byrnes, mladá sebavedomá páchateľka žena Libby, zlý biely muž policajný dôstojník Doyle (pochopiteľne Ír), mladá sebavedomá páchateľka žena Libby hravo premôže bieleho muža redaktora Johna. A potom kto v súčasnosti rozširuje a uznáva stereotyp. Opäť tieto detaily, zbytočné hnané do popredia, pokazili dojem z inak veľmi dobre zvládnutej epizódy. ()