Kreizler oplakáva smrť Mary, zatiaľ čo Sara tlačí na tím, aby sa pohli vpred. Moore sa domnieva že vrah je pripravený zasiahnuť znova. Cyrus túži po pomste. (Arsenal83)

Trevor

Po pohrebe Mary sa László uzavrie do seba a tak vo vyšetrovaní pokračujú John, Sára a Lucius a Marcus. Vďaka zápiskom zo sčítania ľudu sa im podarí zistiť, kde sa vrah ukrýva a v jeho dome nakoniec objavia časti tiel chlapcov ktorých zabil. Medzitým už však má páchateľ vyhliadnutú ďalšiu obeť, na ktorú si počká v kúpeľoch.Cyrus sa pokúsi pomstiť Connorovi ale od skutku ho odradí že sa v čase keď tam príde na dvore objaví Connorov syn...Opäť sa tvorcovia kvalitou vyrovnali skvelému úvodu a treba uznať že najmä pri záberoch z miesta činu či prehliadka domu vraha diváka až mrazilo. ()

Necrotongue

Devátá epizoda se mi zatím líbila nejvíc, přestože chyběla titulní postava celého seriálu. Laszlo Kreizler mi překvapivě vůbec nechyběl, protože ho dokonale nahradili John Moore a Sara Howard, navíc se v celém dílu intenzivně a systematicky pátralo a ani závěr mě vůbec nezklamal, proto plná palba. ()

ALIENka_

Jestli jde umřít z napětí, neměla jsem od toho daleko. Posledních pár dílů se to pěkně rozjelo a fakt si to užívám jak svině. Vrah už je skoro chycenej, ale vypadá to, že jednoho ještě stihnul (ok to znělo víc morbidně, než jsem zamyslela, no nevadí), možná rovnou dva. Laszlo se mezi tím utápí v žalu, a saakra, dlouho mě takhle nebolelo se na něco dívat, ten moment, kdy promluvil k tý fotce a všechno potom, tenhle seriál je fakt něco. Doufám že se o Laszlovi dozvíme něco víc, protože jeho postava je tak zajímavá a tak tajemná, sakra potřebuju odpovědi, hned! :D Hodnocení: příští díl už poslední? Hej tak to ne ještě/10 ()

Anderton

Deviata epizóda je už čistokrvný horor. Hra na schovávačku, finále v kúpeľoch a v neposlednom rade prehliadka páchateľovho bytu. Tá neostáva nič dlžná podobnému kúsku zo Sedem. Atmosféra je tak hustá, až mám dojem, že všetko predtým bola len taká skúška na to, ako všetko vyzerá v tejto epizóde. Od nervov si možno budete obhrýzať nechty a na finále sa budete tešiť ako malé dieťa. ()