Použitie inovatívneho nového postupu snímania odtlačkov prstov vedie tím k odhaleniu zásadných dôkazov, ktoré im doposiaľ chýbali. Kreizler a Moore vypočujú svedka, aby zistili, čo sa Moorovi vlastne stalo v nevestinci. (Arsenal83)

H_K

Zatím nejlepší díl z prvních tří, Moorovo ráno po návštěvě klučičího nevěstince bylo opravdu povedené, scénka z Sářina srazu spolužáků také pobavila, nález dalšího mrtvého prostituta byl udělána opravdu efektně, Kreizler, Moore, Sára a dvou mladíků měli echo nejdříve, takže mají možnost prohlédnout mrtvého jako první, přičemž se vrah stále skrývá v budově. Sára přijde s tím, že vrah musí mít rád výšky a blízkost vody, a také že Moore opravdu má slabost pro Sarah, uvidíme, zda Sarah bude opětovat jeho city. Moore ztratí v budově svůj zápisník s kresbami, když narychlo utíkají z budovy, aby nepotkali přijíždějící policii.  Chudák Moore musí absolvovat dohozené rande, což také bylo zábavné. Nevím zatím, zda Kreizler nemá city pro Sarah, zatím to vypadá, že má city k Mary. Co skrývá tajemná Mary krom toho, že upálila svého otce? Boháč Van Bergen jako zákazník bordelu? ()

Necrotongue

S třetí epizodou jsem byl zatím nejspokojenější. Mooreova "walk of shame" v úvodu mě fakt pobavila, podobně na mě zafungovala i babička- dohazovačka a špatný nebyl ani Sařin školní sraz. Nález druhé oběti i dění na místě činu mi přišly podstatně zajímavější, než v prvním případě, takže jsem byl vcelku spokojen a jeden kousek přihazuji. ()

Anderton

Už sa zdalo, že to bude taká mierna udržovacia nuda, keď tu sa v polovici zrazu objavila druhá obeť. Všetko po starom, vydlabané oči, chlapčenský prostitút a našej šikovnej trojke došlo, že keď je už tretia obeť nájdená vysoko nad zemou, tak vrah sa asi bude vyžívať vo výškach. A možno tu bude spojitosť aj s vodou. Atmosféra sa opäť dala krájať, dialógy boli trochu poslabšie, ale rivalita medzi policajtmi, vyslúžilými policajtmi a vyšetrovateľmi na vlastnú päsť tiež baví. ()

ALIENka_

Hlavní trojka má mezi sebou hrozně zvláštní chemii a sakra se mi to líbí. Speciálně fandím Saře a Johnovi, ty se k sobě tak moc nehodí až se k sobě hodí, jestli to dává smysl. Zase ale doufám, že z toho nebude milostnej trojúhelník, to ne děkuji. :D Ale příběh už by se mohl taky trochu posunout, je to pěkně tajemný a atmosférický a všechno, ale přijde mi, že kromě toho to pořád stojí celkem na místě, což mě za chvíli začne patřičně srát a to nechci. Ráda prozkoumám životy postav, ale něco lepšího než "vrah má něco společnýho s vodou a sexem" bych ocenila, ale už to naštěstí vypadá, že se někam dostávaj, já doufám. Hodnocení: příběh trochu urychlete, prosila bych/10 ()

Trevor

Policajný dôstojník Crawford varuje New Yorského snoba van Bergena že tým doktora Kraizera tuší, že bol pravidelným zákaznikom Giorgia "Glorie". Keď sa snaží Kraizerov tým vykonať pitvu chlapca, jeho telo v márnici nenájdu. Pán Moore si spomenie na niektoré udalosti z nevestinca a tak spolu s Lászlom vyhľadajú chlapca, s ktorým sa John rozprával a dozvedia sa ďalšie detaily o prípade. Vďaka priateľstvu s policajným šéfom Rooswelom sa Kraizer a jeho tým dostane k telu ďalšieho zavraždeného chlapca s predstihom, avšak čoskoro sa o mŕtvom prostitútovi dozvie aj Crawford a tak z miesta činu musí Crawfordov tým utiecť a Moore na mieste činu stratí svoj zápisník. Lászlo sa snaží dostať do hlavy Johna Moora aj Sáry aby pochopil konanie páchateľ, ale oboch svojim správaním nahnevá...Viac sa dozieme aj o Lászlovej slúžke Mary či sluhovi Curtisovi aj o záľube páchateľa. ()