Mirai - Když nemůžeš, tak přidej

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 2017, 4:21 min

SNCIS odpad!

Song, kde se používají věty, které používali už naše babičky. Například: "Když nemůžeš, tak přidej vic." + "Slovo nejde neexistuje." To se opakuje pořád dokola, až z toho bolí uši. Videoklip je o ničem, tak jako kapela. Úspěch písně nechápu. - odpad! ()

honajz2 odpad!

Písnička, kterou jednu dobu hráli úplně všude a vlastně ji hrají i dodnes. Akorát teda dneska, když ji slyším, tak si chci vystřelit mozek z hlavy. Totálně kýčovitá, rádoby motivační neposlouchatelná sračka, kterou s každým dalším (nedobrovolným, aby mě fanoušci téhle "úžasné" písně neukamenovali) nenávidím čím dál tím víc a víc. Odpad! ()

junxi91 odpad!

Zátopkova hláška, poplatná spíše běhu na dlouhou vzdálenost, to dotáhla až na písničku. Ale naprosto debilní a otřesnou pseudomotivační sračku. Každý rozumný člověk ví, že když nemůže, tak je to signál těla, že mu začíná docházet energie. Ale pro novou debilní uspěchanou dobu je to požehnání, protože to korpozmrdům a mocipánům poskytuje nástroj, jak vyždímat lidi do posledních sil. ()

• „Je to pozitivní a motivační pecka, kterou bereme trochu i s nadsázkou. Inspiroval mě úplně náhodou něčí post na Facebooku, ve kterém se objevil právě proslulý Zátopkův výrok a také můj kamarád, který často na výmluvy a lenost reagoval větou: Slovo nejde neexistuje. Zkouším se tím sám nakopnout, protože s tím mám také problémy,“ vysvětlil s úsměvem Mirai Navrátil, zpěvák a kytarista kapely. (SONY_)
  • „Tímhle klipem jsme si splnili několik klukovských snů a děkujeme Bohu, že jsme to přežili, a Radimovi, že nás ukočíroval a dal klipu finální podobu. Každé natáčení nás baví, ale tohle byla jedna velká legrace. Snad se nám podaří naše fanoušky nejen rozesmát, ale i trochu motivovat,“ vzkázali Mirai. (SONY_)