Pojďte s námi vracet štěstí! Pomáhat je radost! Zkuste to s námi při velkém koncertu Kapky naděje. Galakoncert Kapky naděje se nese v duchu znovuzrození, tedy nového začátku a nová šance, kterou i díky činnosti nadačního fondu Kapka naděje dostávají nemocné děti. Hosty na pódiu Fora Karlín budou kapely No Name, Wanastowi Vjecy, Tři sestry, zpěváci Václav Noid Bárta, Michal David, Marián Vojtko a zpěvačky Anna K., Bára Basiková a Tereza Mátlová. Dnes večer tu zazní staré hity Karla Svobody, který byl s NF Kapka naděje spjat, v nových a neobvyklých aranžích. Diváci také zhlédnou pět silných příběhů dětí, které prodělaly transplantaci, a jejich rodin. V přímém přenosu se také poprvé setkají dvě rodiny dětí, jimž nepříbuzný dárce kostní dřeně zachránil život. Bude to jistě krásný večer plný dobrých skutků a silných emocí. Moderovat jej bude Tereza Kostková, dění z backstage moderátorsky zprostředkuje Jan Maxián. (TV Prima)

Ainy

Nebudu tady řešit, jak moc mě to bavilo nebo nebavilo, ale potomek se chtěl dívat, tak jsem se dívala s ním. Jasně, že pořad hrál na city, ale ono to o těch citech je a hodně. Nikdy v životě bych se nechtěla ocitnout na hranici mezi životem a smrtí, nebo horší, dívat se na své dítě mezi životem a smrtí. Ani si nedokážu představit, co musí prožívat rodiče, kteří se do téhle situace dostanou. V dnešní době je vše o penězích, takže takové charitativní akce smysl mají. Peněz je třeba nejen do přístrojů a léčby, ale hlavně do výzkumu a co nejdřív najít, na tu mrchu rakovinu, lék. ()