Zatímco Wendy se potýká s vnitřními démony, Marty se snaží udržet jejich životy pohromadě. Darlene prokáže Ruth službu. (Netflix)

warrenur

Prva polovica epizody je takmer vylucne venovana psychickemu rozpolozeniu vacsiny zucastnenych a postupnej gradacii zvlast vo vztahu k Helen. Pacil sa mi i takmer az metaforicky obraz Darlene, ktora sleduje mladu Ruth a jej zajka pred makovymi poliami. Hold vetri dalsiu generaciu prosperujucich domorodych "pestovatelov". :) Zaver nas slusne usadil, to musim tvorcom uznak. Napriek tomu by som rad vedel, co viedlo Navarra k rozhodnutiu, ktore urobil. Ano, moznosti sa ponuka hned niekolko, ale niekolko z nich predpoklada, ze musel mat echo od kohosi na severe, co ma az tak uplne nepresvedcilo. A tiez par drobnosti, z ktorych bolo jasne, ze sa schyluje k uzavretiu serie. Kazdopadne tato tretia stala ozaj za to a zrejme jej "napalim" zasluzeny plny pocet. ()

LachtanShows

Epizoda, během níž jste v neuvěřitelném napětí po celou stopáž. Epizoda, která Ozark definitivně staví mezi jedny z nejlépe vykonstruovaných serošů. Epizoda, po jejímž šokujícím konci nutně potřebuju poslední sezónu. ()