Wendy požádá o pomoc při uzavření dohody Helen — ne Martyho. Byrdovi mají nového návštěvníka a v konkurenčním kasinu to bouchne. (Netflix)

mArtinko5MB

Preco sa len ubrali touto nezmyselnou cestou, kde bojuju marty proti wendy? Ved to logicky nema absolutne ziadny zmysel a ide to proti Martinovmu zmyslaniu. Toto proste nezerem ... Aj Jonah sa sprava ako vymeneny. ()

warrenur

Opat epizoda na plny pocet. Tentokrat viac-menej hra na macku a mys a zatial tajene nezhody medzi Wendy a Martym. Helen s detmi prichadzaju do Ozarku, decka sa zblizia. Vidlacka si zrejme priputava Ruth-inho brachu pomaly ale isto. K Wendy "na navstevu" pride jej "nestabilny" bracho (ktory ma genialnych uvodnych 5 minut) a biznis-plan s novym "riecnym" kasinom, napriek Martyho snaham prejde. FBI vdaka tomu spozornela a Marty by v tejto chvili svojej zene i Helen mohol povedat: "Vidis, co sa deje, ked ma nepocuvas?!" Perfekt, ta dynamika je neskutocna. ()

LachtanShows

Ve druhé sérii se jevila jako slizký záporák, kterému jsem přál smrt místo jiných postav, jež se koncem sezóny potkaly s neúprosnou smrtkou, teď se dostává mezi hlavní role a já duu Wendy/Helen začínám dost fandit. Jen toho Martyho by nemusely příliš zastiňovat. ()