Všechno běží jako na drátkách? Ani náhodou. Marty a Wendy se hádají, jestli mají expandovat, a nečekaný návštěvník zatím obrátí jejich osobní život vzhůru nohama. (Netflix)

Garch

Že by tak skvěle rozjetý epos začal sklouzávat k do rutiny. a některé postavy prostě už jen tak zůstanou mimo? Rozhodně Ne!  Jasně, Po Breaking Bad, Better Call Saul, a Dextrovi je laťka vysoko..., Ale v Ozarku se klubko vztahů a průserů stále víc zamotává a utahuje. Je to až fascinující, jak se utahují šrouby. ...až najednou  přijde konec další hodinové epizody, a necháš dojet další skvělou věc ze soundtracku. Bratrova psychika, to je fakt síla. V různé míře má mnoho z nás občas trochu nerovnováhu v elekro-chemii mozku, ale zde je těžká bipolarita strašidelně uvěřitelná. poslední díl je tak silný, že graduje a vlastně i shrnuje příznačný motiv Ozarku, kdy hodně špatné věci se mohou stát i pro slušnou rodinu prostou rutinou. ()

warrenur

Vynikajuca seria. Viac dynamiky, viac psychologie postav, perfektna chemia, ci uz v "rozsirenej" rodinke Bird-ovcov, alebo u ich spolupracovnikov, clenov kartelu, ci FBI. Udrzala ma v nepretrzitom zaujati kazdu jednu cast a zabavnost, ocakavanie a napatie bolo bez "vaty" a stabilne vysoke. Zopar skratkovitych drobnosti, avsak nic prilis rusiace. Ku kazdej epizodke som sa kratkym zhrnutim uz vyjadril, a tak nema zmysel viac prezradzat. Odporucam vsetkymi desiatimi. ()

M.i.k.e

třetí řada udržela laťku dost vysoko a rozhodně nalákala na řadu další.Mustr přitom zůstal stejný.Zkraje se víc kecá,a nic až tak zásadního se neděje,nicméně vše postupně graduje až k výbornému finále.Aniž bych to čekal,tak v mnoha ohledech je třetí řada zatím ze všech nejlepší a to nebývá úplně pravidlo.Závěrečných několik vteřin bylo navíc perfektně uspokojujících...80 ()

vyfuk

Třetí série tak nějak nenabízela nic jiného než repetitivní opakování nějakých drogových klišé a podobných kravin, ze kterých časem vyrostete. Pokud máte mozek a není tohle první seriál podobného typu, co jste viděli v tomto odvětví minimálně. Pohazujete se neustále příběhem, který vám chce vymyslet nové osudy a zádrhely postav, ale je problém v tom, že ani ty nejsou nevyčerpatelné, a i když najdete na konci zajímavé rozuzlení v pozadí, nic to nemění na tom, že se z postav klasicky museli udělat bezmozci, aby byl obsah. Aneb proč si hrabat na vlastním písečku, když můžete vézt skoro válku gangů? A nebo proč udělat z postavy bratra naprostého debila jen, aby se bylo na co koukat a bylo by to víc napínavé. Myslím si, že jsem už dost starý na takovéhle kraviny. Nic to nemění na tom, že ono rozuzlení a obecná linie v pozadí, rozhodně není sama o sobě špatná. Spíše se seriál uchýlil jít jednou z nejvíce iritujících cest, jen aby stále měl, co vyprávět. Nic to nemění na tom, že čtvrtá série bude mít, co nabídnout. Je otázka, zda to bude trochu inteligentní, ()

DAPDO

Dva roky pauza v natáčení mezi druhou a třetí sérií Ozarku byla k ničemu, trojka nepřinesla nic novýho, pořád se přešlapuje na místě a řeší se ty samý věci pořád dokola, až mě to místy unavovalo. Tvůrci se rozhodli udělat rozkol mezi manželi a vytvořili jakousi Válku Roseových. Díky tomuhle si užijeme spoustu hádek, řešení rodinných trampot, na který se nabalují další nepodstatný ptákoviny, jako třeba že kamarádka mé dcery sem přijela ztratit panenství….zároveň pokračuje to, že každej každýmu všechno vyklopí, to je neskutečný. Absolutně proto nechápu tak vysoký hodnocení téhle série, já se prostě půlku každé epizody nudil a sledoval čas, kdy bude konečně konec. Jsou tu ale i lepší věci, hodně pomohla válka mezi kartely a i když těch scén z toho je málo, příběhu to pomohlo určitě víc, než řešit pořád dokola vztahovky jako z Dallasu. A asi nebude náhoda, že ty nadprůměrný díly, který se v téhle, nebo předchozích sériích natočily, režíroval představitel hlavní mužské role. Do čtvrté série ale už každopádně nejdu, po přečtení komentářů k ní je mi jasný, že Ozark pojede dál v zajetých kolejích a já bych se nudil. ()