FBI nastraží druhou past. Charlotte to ujede, když mluví s Wyattem. Byrdeovi si začínají dávat pozor na Rachel, která se snaží hodit podezření na někoho jiného. (Netflix)

Trešlson

Druhá série zatím ne a ne šlápnout na plyn. Hlavní devíza té první byla, že jsme se neustále posouvali vpřed a teď když stojíme na místě s hodinu dlouhými epizodami moc to neutíká. Pořád to není nikterak špatné, ale z toho příjemného nadprůměru jsme se prozatím ocitli ve vodách průměrných, a to je škoda, protože potenciál tady ještě pořád je. ()

tron

Koniec s FBI naznačuje, že udalosti v druhej sérii konečne naberú trochu výraznejší spád, ale je možné, že je to len planý poplach a už v nasledujúcej epizóde sa to znova spomalí. Nechápem tým šialene dlhým stopážam; predsa ak viem, že na to moje scenáre nemajú, tak to vybavím na 40 minút a nie na hodinu a čosi. Druhá séria Ozarku nemá jeden problém. Má viacero problémov a je to pekne vidno aj na tejto časti. Okrem prehnaných minutáží je to priveľa postáv (ktoré nie a nie zomrieť), priveľa hluchých dialógov, priveľa nudných a nezáživných scén a v neposlednom rade mdlých vedľajších dejových línií. ()

LachtanShows

Více než hodinový formát si na svá bedra bere velkou zátěž, aby dokázal stále držet tempo, pár silných okamžiků a hlavně konec formou netradičního cliffhangeru i přes všechny mouchy zasloužily epizodě maximální hodnocení. ()

drkaldj

Po dlouhém čekání jsem se opět vrátil k seriálu Ozark. Děj se začíná vyostřovat a Marty se bude muset hodně otáčet. Mezi Langmore se toho taky celkem dost děje. Když jsem se opět dostal do děje, tak musím říct že mi to chybělo a jsem zvědavý na další díl. ()