Agnese a Stefano sú úplne odlišní. Ona má sedemnásť, žije so svojou prísnou a zbožnou matkou, pravidelne chodí do kostola a o panenstvo mieni prísť až po svadbe. On má dvadsaťpäť, je výbušný a už toho dosť povyvádzal. Pracuje ako strážca parkoviska pri rómskom tábore. Ich nečakané stretnutie je krehké a dojemné, zložené z krátkych okamihov, o ktoré sa nechcú s nikým deliť. „Chcel som tým ľuďom porozumieť, aby som o nich mohol písať a natočiť film, preto som skúsil žiť ich život bez predsudkov. Pri natáčaní sme použili empirickú metódu „improvizácie", primárne spočívajúcu na kontakte medzi hercami a kameramanom. Táto nepredvídateľnosť každého ďalšieho záberu viedla paradoxne k živej a vnímavej atmosfére na pľaci. Usilovali sme sa o príklon k dokumentárnemu štýlu." (Roberto de Paolis) (Art Film Fest)

pepo

Pocitovo devathodinovy build up k solidnej drame v poslednej stvrthodine, ktora jedina ma cim zaujat. Pekne zahrane, nezaujimavo natocene, pribehovo nudne. V cannes z toho museli mat velku radost 5/10 ()