Počas zásahu tímu S.W.A.T. je veliteľom Buckom postrelený neozbrojený černošský chlapec, za čo je prepustený zo služby. Novým vedúcim tímu sa prekvapivo stáva seržant Daniel "Hondo" Harrelson. K jednotke S.W.A.T. nastúpi do služby na odporúčanie Bucka prchký mladík Jim Street. Tím sa zúčastní protestného zhromaždenia v mestskom parku, počas ktorého sú zastrelení dvaja belosi. Hondo sa rozhodne vypátrať strelca na vlastnú päsť a vyráža do ulíc, kde vyrastal. (TV Markíza)

Wysch

Cheap and cheesy pilot. Celkem čurina a pocta 40 let starý čurině (viz theme song). LA + zvláštní jednotky SWAT jsou sexy, a ví to telka, kino i pc gaming. Tak proč tomu i přes celou řadu nesmyslností nedat šanci, že jo. ()

Decado23 odpad!

Fakt si asi nemůžu pomoct, ale mě tyhle politicky korektní témata už lezou krkem a vyloženě mě serou. A navíc swat je prd elitní jednotka, asi tak na úrovni českých pořádkovýh jednotek. Za mě prostě nablejskanej odpad, a šíleně nevyužitej potenciál k čemukoliv. Škoda, ale 0 % to jistí. ()

kenkaku

I když nemám moc ve zvyku komentovat seriál dokud není alespoň jedna řada u konce, u S.W.A.T je to jedno. Každá epizoda má roboticky přesnou a sterilní kadenci, že je jasné jak bude vše pokračovat i nadále. Pokud někdo zná film, ocení informaci, že jde o seriálvý remake. nikoli prequel nebo sequel. Některé postavy se jmenují jinak, některé se kompletně změnily. Možná kdybych film neznal bych se na vše díval jinak. Takhle je pro mě seriál příliš nenápaditý a obyčejný. Ano, je natočený solidně, z diváka nedělá idioty a snaží se. bohužel je to jen sázka na jistotu. Vše je vykalkulovaně "akorát" a podle šablony. Opravdu nemůžu dát víc než průměr. ()