Osvěžující show v jedinečném přímém přenosu ze Staroměstského náměstí. Hity nejlepších českých a slovenských kapel. Moderují Libor Bouček a Adela Banášová. Účinkují Chinaski, D. Koller, J. Kirschner, Xindl X, A. Langerová, Atmo, Jelen a další. (TV Nova)

kingik odpad!

Namíchat chutný hudební koktejl je pro komerční tv stanice stále větší problém. V neděli večer na mě sáhla hudební smrt. Vzala na sebe podobu Chinaski (nesmyslná skupina, co se domnívá, že dělá hudbu), Xindl X (skutečně ksindl), Jana Kirschner (netrefila jediný tón) a.j. Večer by to měl být zábavný. Nicméně, hudební zvratky měly velmi rychlý spád i odezvu. Obrazně řečeno, z našeho šoupičnisu se dá jen a pouze non-stop blít, ale tentokrát to bylo to nejhorší z nejhoršího. Moderování se zhostila dvojice česko-slovenská. Banášová a Bouček nechtěli být semleti mašinérií odpadků a hnusu, ale stalo se. Nepřišlo mně, že by moderování i večeru dali jiskru. Nuda byla jen podpořena. U přímých přenosů se může stát, že něco kiksne, ale tentokrát jsem se nezabavil skřítkem zlomyslníčkem. Bavil jsem se nad tím, jak profesionální hudebníci dokáží být horší než zpěvák z podchodu. Všichni bez rozdílu na úrovni podprůměrných amatérů. Pak odněkud vyhrabali Dejdara. Ten už má dávno asi deset let po sezoně. Není mně tedy jasné, kdo si od něj slibuje šoumenství a rozšoupnutí uhozeného večera. Je poměrně pro psychiku pohoršující vidět zástup hovad, jež se živí něčím, co neovládají. Jakou kvalitu od nich čekat, to by mě fakt zajímalo. Nova už je schopna zrecyklovat i fusky Viktora Sodomy. V neděli večer jsem viděl hudební sodomu gomoru. To bych vám nepřál vidět české hudebníky rapovat, zpívat, hrát a Bouček jako vrchol české školy moderátorské. Mattoni nepiji, jsem po ní dost agresivní. 0% ()

BeranSon

Tyhle televizní výstřelky, dělají takovou nemyslitelnou chybu. Jsou tak moc prohnané reklamou, že to nejde. Kdyby dali jednoduchý hudební zážitek, bez všech keců kolem, udělali by tvůrci mnohem lépe. Jenže si prostě na festival pozvou skupiny, zpěváky a zpěvačky, kteří odzpívají po jednom songy a tradá. Takhle to nejde. Jejich písně jsou doplňovány přiblblými mezi vstupy s připitomnělými fórky. Kdyby tam nebyli Chinaski a ATMO, tak bych se vůbec nedíval. - 3/10 - ()

Shellou

Rok od roku lepší a lepší! Staroměstské náměstí pořadu od minulého roku dodalo velmi zajímavou atmosféru a show vypadala velmi dobře! Lidí tam bylo podle záběrů dost a evidentně se dobře bavili :-) Oproti jiným přímým přenosům v CZ televizích hoooodně dobrej zvuk!!! No, asi tam příští rok konečně taky zaskočím! Mattoni jen tak dál!! ()