Série se točí okolo malé příšerky jménem Bunsen a jeho nového nejlepšího přítele, Mikeyho Munroa. Společně zažívají legraci i dobrodružství ve městě Muckledunku. Bez ohledu na překážky, přátelství mezi našimi hrdiny vždy triumfuje. (TV Nickelodeon)

Potjoc

První dojmy: Nějak mi to připomíná způsobem jako Kouzelní kmotříčci, akorát pomalejší tempo, jako u starších kreslených filmů. Postava Amanda je taky můj oblíbený typ záporáků, ale v tomhle případě mě to moc nenadchlo. ()

honajz2

Na tohle pořád kouká bratr a asi čtvrt dílů jsem protrpěl s ním a do toho jsem se ho ptal na doplňující otázky typu Co to sakra je?, no, on mi tak nějak zhruba odpověděl a já jednoho úžasného večera dostal nápad se jen tak z prd*le kouknout na pilot, jelikož to z toho všeho, na co kouká na Nickelodeonu, vypadalo nejméně debilně. No, mýlil jsem se. Je to nehorázná blbost plná neskutečně blbých postav (ale kupodivu většina sympatických) a rozhodně plná absurdity a to i na dětský seriál. Ale upřímně, ono to, až na občasný (pro dětské seriály typický) trapný (rozuměj fakální, infantilní, prostě vše, co k tomu patří) humor, dokáže celkem bavit, pokud vám teda nevadí absurdní (a místy hodně) humor. Dějově je to o ničem, ale od autora Kouzelných kmotříčků nikdy nic s větším dějem fakt nečekám. Viděl jsem tři epizody, celkem to ušlo, pokračovat bych ,ožná mohl. ()