Red Hot Chili Peppers - By the Way

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2002, 3:37 min

Pieseň By the Way je v poradí prvou a zároveň aj titulnou skladbou z deviateho štúdiového albumu americkej hudobnej skupiny Red Hot Chili Peppers. Album vyšiel deviateho júla roku 2002 vo vydavateľstve Warner Bros. Records. K songu bol natočený zábavný videoklip. Spevák Anthony Kiedis v ňom prežíva šokujúcu a šialenú jazdu s psychotickým taxikárom, ktorý ho uniesol a predvádza mu svoje nadštandardné vodičské schopnosti ako i bláznivé tanečné kreácie. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "By the Way" je v poradí prvou a zároveň aj titulnou skladbou z ôsmeho štúdiového albumu americkej hudobnej skupiny Red Hot Chili Peppers. Album vyšiel deviateho júla roku 2002 vo vydavateľstve Warner Bros. Records. Ku songu "By the Way" bol natočený perfektný, zábavný videoklip. Spevák Anthony Kiedis v ňom prežil šokujúcu, šialenú jazdu s psychotický taxikárom, ktorý ho uniesol a predviedol mu svoje vcelku nadpriemerné vodičské schopnosti a tiež i crazy tanečné kreácie. ***** ()

anderson

Videoklip, ktorého námet musel vymyslieť génius, pretože už pri nakrúcaní symbioticky splynul s hitom od Peppers a táto jeho symbióza trvá - by the way - dodnes. (5.4.2022) 👍 ()

gabin(a)

Viděla jsem interview, kde RHCP mluvili o natáčení tohohle klipu, kdo co dělal sám a na co měl kaskadéra. A Chad Smith to zabil:"I did all my stunts by myself" (všechny kaskády jsem si dělal sám). Jinak ten taxikář, co se pak ještě objeví v Universally speaking, aby donesl Anthonymu až na pódium časopis, co si předtím zapomněl v jeho taxíku, je teda neskutečnej a výbornej týpek! ()

NorseSword24

Najprv som túto pesničku nemusel kvôli strednej zbesilej časti s "hip-hopovím"(?) spevom a bassou. Ale zvyšok pesničky sa mi celkom pozdával. A za posledný mesiac som si ju obľúbil už celú. Vtipný videoklip a dobré tempo RHCP ()

Nonna

Pouštíme si to už s druhým dítětem místo večerníčku na dobrou noc. Je to prostě geniální. Hudba, námět klipu, herecké výkony, vtip. Báječná věc. Z taxikáře jde oprávněná hrůza a kumpáni z kapely jsou prostě k nezaplacení. Hlavně bubeník nakonec:-) ()