Osobný život Claire naberie nečakané obrátky. (Disney+)

Martrix

The Orville často čelí srovnání a následně výtkám, že je to Star Trek bez pořádného dobrodružství, který se navíc mnohem víc zabývá vztahy, než řešením vesmírných zapeklitostí. Většinou to jako nedostatek vnímám i já, protože toho vtipu tam moc nebývá, takže je to často nudné. Tato epizoda je podlouhé době z těch povedených, přestože se zabývá jen a pouze vztahem....a to Dr. Finn a robota Isaaca. A přestože je tam spousta paralel na to, co většina z nás zná a přestože se McFarlane rozhodl přepálit vše až za čáru(finále), fungovalo to vcelku dobře. Což je vidět i na hodnocení uživatelů...ti co považují The Orville za mladšího brášku Star Treku, to prostě nemohli vydýchat. ()

ScarPoul

Zlepšenie :) Vzťahovka medzi androidom a človekom má v sebe krásne úskalia, milý humor a prekvapujúco nesentimentálny koniec. Spokojnosť. Hlavne keď vezmeme do úvahy, že táto časť sleduje moje dve najmenej obľúbené postavy celého seriálu. ()

cyphercz

Dost jsem váhal mezi 3 a 4 hvězdama, nejvíc mi vadila absence nějaké výrazné hlavní/vedlejší příběhové linie a tím pádem sledování pořád jen doktorky a Isaaca, což pro mě bylo na max 3 hvězdy, ale tu čtvrtou si u mě získal humor, který byl zatím na nejvyšší úrovni z dosavadních epizod druhé série, ať už Bortusův knírek (epic!), rady a reakce posádky na Isaacovy kroky (zejména scény ve strojovně), nebo samotné Isaacovy hlášky. Taky potěšil koncert klasické hudby, který byl možná trochu narážkou na podobné kratochvíle na "staré dobré 1701 D", ale nemůžu si pomoct nesrovnat toto s pro mě stupidní diskotékovou scénou v první řadě STD... zkrátka Star Trek: Orville je pro mě i přes slabší první půlku druhé řady mnohem důstojnějším nástupcem starších sérií tohoto univerza, než pakárna jménem Discovery. ()