Titans - Série 2

(séria)
USA, 2019, 10 h 5 min (Minutáž: 41–53 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Teagan Croft, Brenton Thwaites, Anna Diop, Ryan Potter, Drew Van Acker, Demore Barnes, Alan Ritchson, Minka Kelly, Conor Leslie, Esai Morales, Iain Glen (viac)

Dick Grayson se s Titány znova setká v San Francisku a nebezpečný nepřítel toužící po pomstě se je rozhodne rozeštvat. (Netflix)

Drirr

Už jsem chtěl napsat, že po přetrpěné sérii to byl nakonec celkem fajn konec s dobrými souboji (byť i tady je množství nelogických pitomostí, ale to je takový znak celý týhle série). Jenže pak přišel ten sloup a já zůstal nevěřícně zírat v jednom velkém wtf. Co to doprdele bylo? To ta smrt nemohla přijít třeba během souboje s kýmkoliv? Jakože cože? Pochopil to někdo? ()

liquido26

Druhá série prostě neudržela to tempo a atmosféru té první. Bylo tu plno divných věcí a nesmyslů, málo akce, hodně keců ala CW. Jednoznačně nejhorší byl poslední díl. No a co měl znamenat ten Bruce Wayne? Dick o něm mluví celou první sérii jako psychopatovi, kterého pohlcuje jeho vlastní temnota a tady se ukáže takový příjemný stařík s britským přízvukem, kterému ani vteřinu nejde věřit, že by v netopýřím kostýmu potíral zločin v Gothamu. ()

BROKEN_

4 hvězdy jsou ve finále pro tuhle sérii moc, ale když si vzpomenu, že do 8 epizody to mělo dobrou kvalitu a hodně mě to bavilo, tak si myslím, že ty 4 hvězdy s odřenýma ušima dám. Do 8 dílu to má totiž dobrý děj, pořád se něco děje, dobře napsaný flashbacky, lov na Deathstroka s fajn postavama. Ve zbytku série se to bohužel začne natahovat, postavy se začnou chovat jako kreténi, k tomu nudné pasáže a vše se vyřeší v poslední epizodě během chvíle. Na 3 sérii jsem zvědavý skrz Red Hooda a Scarecrowa. Další série má co napravovat kvůli konci té 2. Uvidíme, tahle show má větší potenciál. 6,5/10 ()

Jaro.Krafcik

Takmer to iste ako prva séria; lepšie aj nudnejsie časti. Príliš veľa postáv tomu len uškodilo. Niektoré epizódy fakt zbytočne, a ta posledná časť? Náhodou, nebola až taká zlá, a to jediná nieje v červených číslach, fakt nechápem, boli aj horšie časti . Ak by aj bola v buducnosti tretia séria asi sa jej vyhnem, ak by nebol dabing tak by boli titani strata času, aj keď, ide o komiks, ktorý by nudiť nemal. Ten zložitejší príbeh mi ale nesadol. A právom nieje druha séria percentami vyššie. 3* ()

Zek

Celou sérii se jenom kecá a kecá, když už přijde nějaký ten souboj, tak trvá jen pár minut. Celá zápletka se táhle několik dílů, aby byla hned v posledním díle vyřešená během pěti minut. Jak první série překvapila a vynikala změnou od CW seriálů, tak tohle bylo u druhé série všechno hozeno do koše. Celkové hodnocení 50% ()

• Předtím, než byla epizoda odvysílána, se tvůrci nezávazně zeptali diváků platformy DC Universe, zda by měla postava Jasona Todda (Curran Walters) v seriálu žít nebo ne. Anketa dopadla v poměru 51 % ku 49 % pro to, aby Jason zůstal naživu. (NiWi)
  • Taneček, který předvádí Bruce Wayne (Iain Glen) na pódiu, je odkazem na stejný tanec, který v roli Batmana předvedl Adam West v roce 1966 v seriálu Batman. (NiWi)
  • Lístky s nápisem „All work and no play makes Gar a dull boy,“ které si Gar (Ryan Potter) vylepuje, jsou odkazem na stejné lístky, které psal Jack Torrence ve filmu Osvícení (1980). (NiWi)